The Carrie Diaries 1x01 "Pilot" + fotky

30. ledna 2013 v 15:12 | Romusska |  Carrie Diaries
V tomhle "Sexu ve městě" prequel, se mladá Carrie Bradshaw vypořádává s dramatem střední školy, zatímco se poprvé setkává s Manhattanem. S životem 16-tileté Carrie Bradshaw (AnnaSophia Robb) se osud rozhodně nemazlil. Její matka zemřela, její pubertální mladší sestra Dorrit (Stefania Owen) strašně vyvádí a jejich otec Tom (Matt Letscher) musí vychovávat dvě pubertální dcery sám.
Když Carrie začne škola, cítí, že ji všichni sledují a ubohá partička rivalky Donny LaDonna (Chloe Bridges) ještě zhoršuje situaci. Přestože ji obklopují přátelé Mouse (Ellen Wong), Maggie (Katie Findlay) a Walt (Brenden Dooling), Carrie cítí, že by se její život měl ubírat jiným směrem. Příchod nového kluka Sebastian Kydd (Austin Butler) přináší Carrie vzruch do jejího života, ale když příjme stáž v Manhattanské advokátní firmě, tak se začne její život ubírat správným směrem.
Ve městě se seznámí s Larrisa Loughlin (Freema Agyman), svobodomyslnou, stylovou editorkou časopisu Interview, která ji seznámí se světem, o kterém vždy snila.

Přeloženo z angličtiny. Kopírovat vždy se zdrojem!
Fotky zobrazíte, když kliknete na Celý člínek ↓↓↓

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama