AnnaSophia Robb - Biografie

30. ledna 2013 v 11:32 | Romusska |  Novinky
AnnaSophia Robb se narodila v roce 1993 do početné rodiny. Vyrůstala ve městě Denver v Coloradu. Již odmala byla velmi nadaná. Věnovala se zpěvu a různým druhům tance (Jazz, Hip-Hop, Breakdance nebo Irským tancům). Na svůj mladý věk vystudovala velmi náročnou Christian School v rodném Coloradu.

Už od dvanácti ji její matka a agentka v jedné osobě začala přihlašovat na různé konkurzy. Přes několik nevýrazných rolí si jí všiml až režisér Tim Burton a nabídl ji vedlejší dětskou roli ve svém velkolepém filmu KARLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU. Zahrála si zde nafoukanou Violet Beauregarde. Další role přišla opět ve filmu pro děti. Byl jím MOST DO ZEMĚ TERABITHIA, kde ztvárnila hlavní postavu Leslie. Film měl úspěch hlavně u dětského publika a přinesl jí relativní popularitu. O pozornost dospělého publika bude usilovat po boku oscarové Hilary Swank v hororu KRVAVÁ SKLIZEŇ.

Na plánu má do budoucna samé filmy pro dospělé. Například snímek Douga Limana JUMPER nebo drama FERRIS WHEEL, ve kterém si zahraje s další oscarovou herečkou Charlize Theron. Kromě filmu zkouší štěstí i ve světě modelingu (pracuje pro značky Jigsaw London nebo TRAD).

Ve volném čase ráda poslouchá Black Eyed Peas, čte, plave, lyžuje, surfuje, jezdí na snowbordu, zpívá (nazpívala titulní píseň k Mostu do země Terabithia) a dívá se na filmy (mezi její nejoblíbenější patří trilogie Pán Prstenů a Tlumočnice).

Momentálně se učí plynně Francouzky. Mezi její vzory patří Nicole Kidman, Meryl Streep a Johnny Deep. AnnaSophia se považuje za nejvýraznější a nejtalentovanější dětskou herečku dneška. Už teď patří mezi osobnosti jako Dakota Fanning nebo Haley Joel Osment. Zřejmě jí čeká vážně úspěšná budoucnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama