Srpen 2009

Rozcestník - Taylor Momsen

6. srpna 2009 v 11:57 | Romusska |  Taylor Momsen

Taylor Momsen - FOTKY (z večírku,seriálu,photoshootu,no prostě všechny její fotky!!)

Taylor Momsen - NEWS (novinky o Taylor)


Taylor Momsen - EXTRA (zajímavosti, co se jinam nehodí)

Taylor Momsen - Biography

6. srpna 2009 v 11:50 | Romusska |  Taylor Momsen-about
Taylor Michel Momsen se narodila 26 července 1993 v St Louis, Missouri rodičům Michael and Colette Momsen. S hraním začala ve třech letech reklamou na Shake 'N' Bake. Její první role byla Honey Bee Swan v The Prophet's Game (1999) a její první velká role byla Cindy Kdovíková v Grinchovi (2000). Potom hrala Julie Moore v We Were Soldiers (2002) kde hrala také její mladší sestra Sloane Momsen. Malé role si zahrála také v Hansel & Gretel jako Gretel a v Spy Kids 2: Ostrov snů, tam hrála Alexandru, prezidentovu dceru.
Taylořina kariéra přišla až po třech letech hraní kdy dostala hlavní roli v pokračování seriálu Misconceptions. Dále hrála v Saving Shiloh (Molly) a v roce 2007 Walt Disney Pictures film Underdog.
Do velkého povědomí diváku se dostala díky roli Jenny Humphrey v seriálu televize CW Gossip Girl, který je založený na knižní podobě od Cecily von Ziegesar.
V červnu 2008, když ji bylo 14 let podepsala smlouvu s IMG Models. V roce 2009 vydala její první album. Říká: "Stylem je do "Punk-Rock" a je velmi originální."
S její skupinou "Pretty Reckless" (dříve "The Reckless") je u hudebního vydavatelství Interscope. Nahráli píseň s vynikajícím producentem James Michael (Vocalist of SIXX:A.M.) a Taylor sama píše s skládá

texty. James říka: "Musím vám to říct...Tahle holka je zatraceně ROCKOVÁ! Je neuvěřitelná skladatelka a má jeden z nejúžasnějších rockových hlasů co jsem kdy slyšel. Má obrovský talent. To je zatím vše co jsem chtěl říct… ale buťme na pozoru, ta nám ještě ukáže!