Duben 2009

Facebook způsobuje hloupnutí

17. dubna 2009 v 15:00 | Romusska |  LiveStyle


Není tak těžké domyslet dopad sociální sítě Facebook do důsledků. Kromě toho, že je to unikátní společenský kanál, který donedávna neměl obdoby a který zažívá neuvěřitelný boom teprve v poslední době, má i negativní efekty.


Jedním z nich je skutečnost, že obírá o čas. Vědci provedli hloubkovou sondu do školních výsledků středoškoláků, které fenomén Facebooku zasáhl možná nejvíce. A celkem s přehledem se ukázalo, že ti, kdo tráví svůj čas na Facebooku, mají horší známky.


Nejšílenější klávesnice na trhu

16. dubna 2009 v 17:00 | Romusska |  LiveStyle
Nejšílenější klávesnice na trhu


Máte už dost nudných klávesnicí, které má na stole úplně každý? Snadná pomoc - nabízíme výběr patnácti klávesnic, které se rozhodně neztratí. Naopak, budí šok, pobouření, nadšení - zkrátka silné emoce.


Domníváte se, že jste v oblasti klávesnicí viděli už úplně všechno? To se ale velmi pravděpodobně pletete. Ledaže byste byli opravdu velkými odborníky a silně obskurní klávesnice, které vám představíme, již všechny znáte. Pravda, u některých z těchto - nebojíme se říct klávesnicových monster - je třeba se hodně pečlivě podívat, abyste rozluštili, že se vůbec jedná o klávesnici.


Najde se tu všechno možné, ať už jsou to klávesnice se speciálním, klingonským písmem nebo vertikální klávesnice se zrcadly (abyste mohli vidět i klávesy umístěné na stranách). Zkrátka samé překvapení a zajímavý vynález. Jednoduše jsme se rozhodli, že najdeme nejodvázanější produkty na trhu, kterým ještě lze říkat klávesnice. A tady je výsledek...Hayden Panettiere - Ally McBeal Photoshoot

15. dubna 2009 v 9:10 | Romusska |  Hayden Panettiere
Toto jsou velice staré fotky Haydy ze seriálu Ally McBeal