Takhle by dnes vypadali Hitler, Marilyn Monroe…

22. června 2008 v 10:43 | Romusska |  LiveStyle
Takhle by dnes vypadali Hitler, Marilyn Monroe…
Takhle vypadali před smrtí

Napadlo vás někdy, jak by dnes vypadaly
Napadlo vás někdy, jak by dnes vypadaly takové výrazné postavy dějin či showbyznysu, jako byli Marilyn Monroe, Bruce Lee nebo Adolf Hitler? Samozřejmě za předpokladu, že by stále žili.

Pokud ano, někdo vás už předběhl a svou představu o zestárlých populárních i negativních postavách minulých let ztvárnil. Jmenuje se Andrzej Dragan a je to mnoha cenami ověnčený fotograf. Teď si pohrál se starými snímky a výsledkem jsou tyto podobizny.

První je na řadě Marilyn Monroe, vlastním jménem Norma Jean Baptiste, jedna z nejpopulárnějších filmových hvězd padesátých a šedesátých let minulého století. Zazářila například ve snímku Někdo to rád horké. Zemřela v pouhých 36 letech, když se předávkovala prášky. Takto ji vidí Andrzej a digitální technologie jako 82letou babičku.
Marilyn Monroe dnes
Adolfa Hitlera není třeba dlouho představovat. Rozpoutal druhou světovou válku, je zodpovědný za smrt miliónů lidí včetně šesti miliónů Židů, kteří zemřeli během holocaustu. V letech 1933 až 1945 vedl Německo, jeho tyranie skončila sebevraždou. Takto by prý tento historický padouch vypadal dnes.
Adolf Hitler dnes
A na závěr Bruce Lee, hvězda bojových umění. Tenhle chlapík proslavil kung-fu snad na celém světě, svými filmy oslovil řadu dospívajících kluků. Zemřel předčasně, jako mnoho jiných hvězd před ním i po něm, v pouhých 32 letech. I přesto už navždy zůstal ikonou bojových umění, alespoň mezi pozemšťany. Z jiných planet nemáme žádné zprávy…
Bruce Lee dnes

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lilůinka lilůinka | 16. ledna 2009 v 20:46 | Reagovat

sem ráda, že ta zrůda hitler už nežije. Byl to hodně parchant a strasnej rasista.Nenávidím rasisty a lidi kteří soudí jen podle barvy.Mám přítele a je to rom a miluju ho. Je tedkons na právech a studuje a ted ma samy 1.Je chytrej a hezkej a hlavne ma srdce n pravym miste. millujuuuuuuuuuuuuuuuuho!!!:D:D:D:D:D

2 *DidiTheTroubleMaker^^ *DidiTheTroubleMaker^^ | 2. září 2009 v 20:19 | Reagovat

Marilyn =P Nádherná proste =P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama