Je to jasné. Holky z Moravy jsou hezčí!

4. února 2008 v 15:30 | Romusska and Nicoolka |  LiveStyle
Je to jasné. Holky z Moravy jsou hezčí!

Letošní ročník České miss je za námi a potvrdil nadvládu Moravy v této soutěži krásy. Jednoznačně vyhrála Eliška Bučková ze Strážnice, která okouzlila diváky i porotu.
Za ní skončila jako druhá Hana Svobodová ze Zadního Zhořce na Vysočině, třetí pak byla Brňanka s řeckým původem Elisavet Charalambidu.
Eliška je věřící, takže se jí nejspíše vyplatila malá modlitbička před vyhlašováním výsledků. Po soutěži byla velmi dojatá a chyběla jí slova. "Jsem strašně šťastná, neskutečně. Ještě pořád mi to nedochází. Co se změní nevím, ani to co mě čeká... Ještě nejsem schopna všechno domyslet, nejvíce se těším, že se pořádně vyspím," řekla dojatě.
Delon v pasti
Vedle jejího dojetí zažila Miss i horké chvilky. To když se v bryndě ocitla hlavní hvězda Alain Delon. Charismatický Francouz byl šéfem poroty a sotva by po něm někdo mohl chtít, aby zvládal konverzaci v češtině. Kouzelná byla chvíle, když ho zradila oficiální překladatelka a nechala ho na podiu samotného.
Herec nerozuměl ani slovu a trhl sebou jen, když zaznělo jeho jméno. Vůbec netušil, která bije a jen zoufale očima i posunky volal překladatelku. Ale kde nic, tu nic. Zaskočila ji až vedle sedící topmodelka Petra Němcová, která se slavného herce ujala. Ovšem, třeba to byl Delonův záměr a ukázka jeho balící techniky na českou krásku v praxi…
Podobnou horkou chvilkou byla i promenáda finalistek s živými zvířaty. Gepard Jožin se rozhodně vůbec se nechtěl nechat svou kráskou vést. Krajtě se zase zalíbilo na prsou jedné z dívek natolik, že bylo těžké ji od nich odtrhnout a sokol dívkám hleděl tak intenzivně do očí, že vtipem sršící moderátor Maroš Kramár měl obavy, aby jim je nevykloval...
Nejdražší korunka
Královnu krásy ozdobila vůbec nejdražší korunka v historii soutěže. Její hodnota byla odborníky vyčíslena na 1 250 000 Kč. Korunka je vyrobena ze 14karátového bílého zlata. Je osázena 1162 diamanty, pocházejícími z diamantové burzy v belgických Antverpách a 118 přírodními polodrahokamy (ametyst, safír, peridot, modrý topaz, citrín) z Thajska a Indie.
Klenotníci z proslulé firmy ALO diamonds, jejíž tváří je modelka Petra Němcová, ji vyráběli celý půlrok. Ve dvouměsíční on-line dražbě na www.ceskamiss.cz ji získá zájemce, který za tento pozoruhodný klenot nabídne nejvíce. Část peněz z dražby bude určena pro Nadaci Terezy Maxové.
PS: já jsem taky z Moravy ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou barvu očí máš??

Hnědou 33.3% (140)
Modrou 34.4% (145)
Zelenou 20.4% (86)
Šedá 3.6% (15)
Míšenec 8.3% (35)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama