Britney byla zbavena svéprávnosti

3. února 2008 v 12:14 | Romusska and Nicoolka |  LiveStyle
Britney byla zbavena svéprávnosti

Britney Spearsová, kterou ve čtyři ráno dne 31.1. odvezla z jejího domu sanitka, je v nemocnici pro duševně choré.
A to na základě amerického paragrafu 5150, který říká, že člověk může být zbaven svéprávnosti pokud představuje nebezpečí pro sebe a okolí.

Vyskytly se spekulace o tom, že intervence byla plánována již několik dní a k samému provedení akce se přikročilo až poté, co Britney od soboty nespala a její stav se zhoršil. Jeden z přítomných sdělil stránkám TMZ.com, "Když ji odváželi, na celou věc vůbec nereagovala. Nebránila se, jenom říkala, "Děje se něco?" Vařila si kakao a čekala až ji saniťáci položí na nosítka.

Britney prý byla odvezena do léčebny poté, co její psychiatr kontaktoval místní divizi losangeleské policie (LAPD) a přesvědčil je, že je nutné něco podniknout a navrhnul hospitalizaci. Na základě paragrafu 5150 nemůže být Britney prvních 72 hodin nucena k tomu, aby brala nějaké prášky. Pokud ale i potom bude odmítat léčbu, její psychiatr může navrhnout soudu, aby přikázal Britney zůstat v nemocnici dalších 14 dní.

Vynořily se zprávy o tom, že se Britney pokusila o sebevraždu, ale policejní zdroje trvají na tom, že k ničemu takovému nedošlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na návrat Britney Spears?

Super, konečně se dala dohromady! 100% (829)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama