Únor 2008

X-Factor: Alzbeta Cibrikova (ta vysmátá) video

29. února 2008 v 17:36 | Romusska |  X - Faktor - videa
Dlouho jsem hledala až jsem ji našla! V X Faktoru mě zaujala jak se pořad směje! A podle mě zpívá hezky!!!

X-Factor: OneWay video

29. února 2008 v 17:31 | Romusska |  X - Faktor - videa
Super rodinka a nejlepší vokální skupina!! Ta holka má nádherný hlas!

X-Factor: New Age of Smokie

29. února 2008 v 17:26 | Romusska |  X - Faktor - videa
Tihle borci se mi fakt moc líbí!!! Nejlepší je jak na konci řekne Osvaldová: Ten Bernadrýn jim to kazil!:D

X-Factor: Ruda z Ostravy

29. února 2008 v 17:23 | Romusska |  X - Faktor - články
Určitě po zhlednutí videa si budete myslet že ten chlap je prostě ten typický Ostravák. Jenže není tomu tak!!! Ruda z Ostravy je divadelní herec a vystupuje v pořadu NA Stojáka!!!

Michal Kavalčík

Pozvánka na vystoupení:
Cikáni jdou do nebe - Divadlo Bez zábradlí Praha: 16.2., 22.3., 26.4., 17.5., 21.6.2008.
Cikáni jdou do nebe - Městské divadlo Karlovy Vary: 9.3., 24.3.2008.
Krysař - Divadlo Kalich Praha: od 4.2.2008.
Tisková zpráva: 30.1.2005 - Michal Kavalčík nově v roli LUJKO ZOBARA. Michal Kavalčík vystřídal v pražském divadle Bez zábradlí Daniela Bambase v muzikálu Cikáni jdou do nebe. Vedle Vandy Konečné /RADA/ hraje roli Lujko Zobara.
Michal Kavalčík
Narodil se v Českém Těšíně. Vystudoval Státní konzervatoř v Ostravě, obor hudebně-dramatický.
V letech 1992 - 1998 hrál v divadlech v Ostravě, Českém Těšíně a v Liberci. Má za sebou přes pětadvacet činoherních premiér. Hrál a hraje v muzikálech: Dracula, Evita, Hamlet, Krysař, Galileo, Romeo a Julie a West Side Story. V divadle Bez zábradlí hraje legendárního zloděje koní Zobara.
Spolupracoval také s televizí:
  • Zlatník Ondra /1995/ pohádka televizní studio Ostrava - hlavní role
  • O hvězdáři, kejklíři a třech muzikantech /1996/ pohádka
Michal od svých osmnácti let pravidelně usedá za rozhlasový mikrofon (dříve stanice Morava, Hrad, Euro-K, City, Blaník a Radio DEEJAY). Dnes moderuje na Expresradiu. Hraje na kytaru, klavír a mezi jeho velké koníčky patří internet (e-mail: kaval@email.cz).
JM Art

X-Factor: Alxida video

29. února 2008 v 17:19 | Romusska |  X - Faktor - videa
Tak tohle jsou mega borci!! X-Factor: Alxida

Ashley Tisdale - shoot Mark Liddell 2007

29. února 2008 v 15:36 | Romusska |  Ashley Tisdale-Fotky
Asi se ptáte proč sem dávám tyto fotky. Dávám je sem hlavně proto, (jestli sbíráte plakáty Ashley tak asi už tušíte) že v Bravu a Bravo girl davají plakáty z tohoto photooshotu!
Plakáty:
1)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

2)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

3)
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuOblékni se jako Ashley Tisdale 0.1

25. února 2008 v 19:43 | Romusska |  Ashley Tisdale
Top: Wet Seal
Cami: Wet Seal
Pants: Metro Style (Pick Graphite Plaid)
Sunglasses: Intuition
Hat: Amazon
Dress: Cache
Tank: Forever 21
Sweater: Urban Outfitters
Shorts: Hollister Co.
Cap: GirlRider (pick Blue Fitted City)
Bracelets: Forever 21
Dress: Wet Seal
Leggings: Wet Seal
Shoes: Pick Your Shoes
Hoodie: Forever 21
Tee: Urban Outfitters
Skirt: Nordstrom
Headband: Target
Shoes: Zappos

Navstevnost 18.2.2008 - 24.2.2008

25. února 2008 v 19:21 | Romusska |  Návštěvnost

Navstevnost za minuly tyden (18.2.2008 - 24.2.2008) je:

Pondeli: 270
Utery: 264
Streda: 295
Ctvrtek: 295
Patek: 428 !!!!!
Sobota: 382
Nedele: 313

Celkem: 2247

ÚŽASNÝ!!!
Průměr za den: 321 lidí za den!!!!

Ashley Tisdale Live at Jimmy Kimmel Show

25. února 2008 v 19:17 | Romusska |  Ashley Tisdale-Fotky
Tyhle fotky jsou sice starý ale je na nich Ashley. Jsou z pořadu Live at Jimmy Kimmel Show. Dole je pár shootu.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Zabíjejí antiperspiranty? Musíme se bát?

24. února 2008 v 10:16 | Romusska |  LiveStyle
Zabíjejí antiperspiranty? Musíme se bát?

Přijít na párty s mokrou skvrnou v podpaží se rovná slušnému faux pas. Jenže co když si používáním přípravků proti pocení zaděláváme na rakovinu?
Možná jej máte ve schránce svého e-mailu také. Již nějakou dobu vesele koluje po internetu dopis, ve kterém mladá dívka líčí, kterak jí v podpaží naskákaly rudé boule a červené pupínky. Nelenila a prošla si vyšetření ultrazvukem, mamografem a kdo ví, čím ještě. Lékařka jí poté zakázala používat antiperspirant.

Dle tohoto dopisu si má každý dát bedlivý pozor, zda právě přípravek, který užívá, neobsahuje hliník (aluminium). Ten totiž zaručeně způsobuje rakovinu. Navíc zalepí podpažní jamky, takže se nemohou vyplavovat toxiny. A to je již rakovina jistá, zejména ženského prsu.

Hoax a davové šílenství
Není pochyb, že jde o hoax (tj. falešnou poplašnou zprávu formou řetězového dopisu), který se trvale drží v top ten serveru hoax.cz. Ale, ruku na srdce, většina z nás se na složení svého antiperspirantu podívat šla. (já jsem chtěla ale řekla jsem si, že až si to dočtu :D no a ted ani nemusím)

Největší odezvu má e-mail samozřejmě u dívek. Nemůžeme se divit, výskyt rakoviny prsu stále stoupá a také jde o druhou nejčastější formu této nemoci (hned po rakovině konečníku a střeva). Muži jsou až na výjimky tohoto nádoru ušetřeni, nicméně dle zmíněného dopisu se situace může také rapidně změnit. Nejvíc aluminia prý tělo vstřebá, je-li antiperspirant použit hned po holení. A zatímco dříve se mužské oholené podpaží vidělo jen u sportovců, dnes se stává požadovaným standardem.

Antiperspirant versus deodorant
Než se dostaneme ke kýžené odpovědi, zdali skutečně způsobují antiperspiranty rakovinu, neuškodí osvěžení terminologie. Deodorant se vyrábí převážně ve spreji a jeho primární funkcí není zamezení pocení, nýbrž neutralizace pachů, které pocení způsobuje. Oproti tomu antiperspirant přímo brání pocení.

Méně známou informací zůstává, že s použitím těchto přípravků omezíte pocení o pouhých 20 %. Navíc toxiny se vylučují celým tělem, což jak uznáte, oněch ubraných 20 % na tak malou plochu, jako je podpaží, tělo ani nepocítí.

Potit či nepotit?
Pravda je, že některé (možná i většina) antiperspirantů obsahují hliník, který zdraví škodí. Uklidňující zpráva však je, že hliník až k mléčné žláze nedojde. Dle MUDr. Dagmar Jírové, Csc. ze Státního zdravotního ústavu se molekula hliníku naváže na molekuly dalších prvků, čímž vznikne poměrně hutný celek, který pro svou velikost zůstává zachycen na pokraji potní žlázy, kde plní svou antipotící funkci. Potní žláza se díky němu zúží, takže se v podpaží nevylučuje tolik tekutiny.

Možný vliv antiperspirantů na rakovinotvorné bujení se dle odborníků zatím nejenže nepodařilo nikomu prokázat (zato opak ano), ale z medicínského hlediska jde o fámu - tělní procesy, při nichž by dle hrůzyplného dopisu mělo dojít ke vzniku rakoviny, se totiž odehrávají odděleně.

Zatím jediný výzkum, dokazující negativní vliv antiperspirantů se odehrál v Americe. Ani ten však netvrdí, že si potními zábranami rakovinu přivodíme. Pouze ukázal, že pro určité procento žen není vhodné používat antiperspirant bezprostředně po holení, kdy je pokožka narušená.

Resumé? Na trhu máme přípravky ve valném případě nadnárodních společností. Musí projít náročnými testy nejen u nás, ale i v okolních zemích. Každý lékař z oboru vám potvrdí, že antiperspirant není nebezpečnou karcinogenní látkou. A pokud ani teď nemáte klid, kupte si výrobek bez aluminia, či jej prostě neaplikujte hned po holení.

Nebuďte cuchty, dbejte o své nehty

24. února 2008 v 10:14 | Romusska |  LiveStyle
Nebuďte cuchty, dbejte o své nehty


Pomalu ale jistě se k nám blíží teplé počasí, a tak chtě nechtě budeme muset vysvobodit své ručky z rukavic a časem i nožky nazujeme do otevřených bot.

A okamžitě se ukáže, jak pečlivě jsme se o ruce a nohy a hlavně nehty přes zimu staraly.

Mrazivé počasí totiž dokáže s naším tělem udělat divy. Kůže se vlivem chladu vysouší a může i praskat, a to samé platí i o nehtech, které se zase lámou a třepí. V takovém případě si můžeme pomoci jednoduchým babským receptem: do misky dáme trochu ohřátého oleje a v této blahodárné lázni si pravidelně máčíme konce prstů alespoň patnáct minut.

Babské rady fungují
Na nohy zase vyrukujeme s mastným krémem, který v dostatečné vrstvě aplikujeme nejen na rozpraskané paty, ale také na nehty a nárty. Takto ošetřenou nohu navlečeme do bavlněné ponožky a šup do postele. Ráno budou chodidla jemná a nehty vyživené.

Tak a teď se zaměříme na nehty. Pravidelná péče je snad pro každou parádnici samozřejmostí. Nehty na rukou upravujeme jednou týdně, na nohou stačí jednou za čtrnáct dní, jelikož rostou pomaleji.

Důležité je používat kvalitní pilníky, nejlepší jsou skleněné a/nebo papírové, ale ty moc nevydrží. Kovové nehty moc naruší a ty se pak třepí. Na rukou nehty upravujeme lehce do obloučku, na nohou do roviny, aby nám nezarůstaly.
NIKDY nestříháme kůžičku kolem nehtů, ta pak tvrdne a tvoří se na ní ošklivé bolestivé záděry. Kůžičku stačí zjemnit k tomu určeným přípravkem a speciální špachtlí zatlačit po okraj nehtového lůžka.

Jakou barvu vybrat?
Když máme nehtíky upravené a ošetřené, můžeme se dát do jejich zdobení. Na trhu je nepřeberné množství laků všech barev. Můžete si vybrat bezbarvé, matné, lesklé, se třpytkami, vyživující, proti lámání, rychleschnoucí, slupovací atd.

Výběr barvy záleží na situaci, oblečení a také na délce nehtů. Na pracovní pohovor se určitě nevyzdobte jasně růžovými nehty posetými třpytkami, v tomto případě zvolte decentnější barvičky.
Používejte zpevňující a egenerační laky. / foto: Shutterstock.com
Dejte si také záležet na tom jaké oblečení si oblékáte a podle toho zvolte barvu laku. A ještě k té délce: podle mne vypadají lacině dlouhatánské drápy nalakované výraznými barvami jako je rudá, bordó nebo třeba černá. Takové barvy mnohem lépe vypadají na krátkých nehtech, kde nepůsobí tak vulgárně.

A co se nosí? Hitem jsou červené a vínové odstíny, vrací se také černá barva. A samozřejmě zůstává francouzská manikúra, která vypadá na pěstěných nehtech rukou i nohou skvěle v každé situaci.

TAK TO URČITĚ VYZKOUŠÍM!

Lindsay Lohan jako Marilyn. A nahá!

24. února 2008 v 9:59 | Romusska |  LiveStyle
Lindsay Lohan jako Marilyn. A nahá!


Hollywoodská rebelka Lindsay Lohan nafotila pro magazín New York fotografie, na nichž vypadá jako slavná Marilyn Monroe v roce 1962. Pózy podobné, fotograf stejný. A je z toho poprask!
Hollywoodská rebelka Lindsay Lohan nafotila pro magazín New York fotografie, na nichž vypadá jako slavná Marilyn Monroe v roce 1962. Pózy podobné, fotograf stejný. A je z toho poprask!
Americká herečka se tímto způsobem rozhodla vzdát hold blonďaté sexbombě, po níž muži prahli v padesátých a šedesátých letech minulého století. Pouhých šest týdnů poté, co Marilyn fotografie dokončila, byla nalezena mrtvá po předávkování barbituráty.
Čtyřicet šest let uplynulo a před objektivem Berta Sterna stanula jiná problémová herečka, která se potýká s pitím i drogami a se svou kariérou nenakládá příliš prozřetelně. Stejně jako Marilyn plní titulní stránky bulváru. Obě patřily a patří mezi kontroverzní ženy, což Sterna lákalo jako můru lampa.
Lindsay nad nabídkou podle New York magazínu neváhala ani okamžik. "Dlouho jsem nepřemýšlela. Jen jsem si to dala dohromady. Bert Stern, fotky Marilyn. Nebylo o čem přemýšlet, byla to skutečná pocta," uvedla. Ostatně přiznala, že má doma kresbu Marilyn i další její věci.
Více fotografií najdete na stránkách magazínu New York.

Hrůzná plastika: Příběh tygří ženy

24. února 2008 v 9:57 | Romusska |  LiveStyle
Hrůzná plastika: Příběh tygří ženy

Hrůzostrašná plastika "tygří ženy" Jocelyn Wildenstein vás nenechala chladnými. Za sérii operací utratila okolo 70 miliónů korun a výsledek byl strašný. Jaký je vlastně příběh této ženy? Co je zač?
Nenarodila se v bohaté rodině, ale brzy zjistila, že co není, může být. Především díky svému půvabu, který mohl znamenat jízdenku z nudy středostavovské rodiny Perissů ve švýcarském Lausanne. Když se naučila dobře střílet a lovit a zároveň pilotovat malá letadla, její kouzlo v mužském světě o poznání vzrostlo.
Zabodovala, když na loveckém víkendu v Keni uhranula Aleca Wildensteina. Tohoto miliardáře provázely takřka na každém kroku nejrůznější skandály. Už samotné bohatství rodiny asi nepocházelo z příliš košer zdrojů. Židovská rodina Wildensteinů byla obviňována z obchodování s nacisty, prodávali a nakupovali u nich umělecká díla.
Ale zpět k seznámení Wildensteina s Jocelyn. Alec byl uchvácen, když viděl před jednatřiceti lety Jocelyn na lovu lvů a hned příští den ji pozval na projížďku motocyklem po svém rozlehlém keňském pozemku.Netrvalo dlouho a oba sežehla vášeň. Stačilo pár polibků v nestřežené chvíli a byla ruka v rukávě. Cesta Jocelyn k miliardovému jackpotu, pohádkovému bohatství, byla úspěšná.

Bohatá svatba
Netrvalo to ani rok a pár stál u oltáře v Las Vegas. Po luxusní svatbě v roce 1978 se šťastní novomanželé usadili v prostorném Alecově bytě na newyorské Park Avenue. Jocelyn se učila nové roli mezi společenskou smetánkou. A šlo jí to poměrně rychle. Aby ne, všude, kam si vyrazili, utráceli majlant, na přepych si člověk zvykne rychle.
Podle některých zdrojů stál nákladný životní styl manžele milión dolarů měsíčně. Neuvěřitelné tempo utrácení? Ani ne, když musíte živit rozlehlé domy po celém světě. Pár si užíval ve svém bytě v Paříži, v plážovém domě v Karibiku, na zámku ve Francii, další dům měl v Lausanne, aby měla Jocelyn blízko k rodině.
A jejich hlavní sídlo? Pětipatrový "domeček" v New Yorku naplněný skvostnými a téměř nenahraditelnými uměleckými díly, mnoha ložnicemi a samozřejmě i vnitřním plaveckým bazénem.

Láska k exotickým zvířatům Jocelyn Wildenstein / foto: Daily Mail
Už tehdy měli Jocelyn i Alec rádi exotická zvířata. Jako domácí mazlíčky koupil Alec své ženě vzácné opičky, u svých domů budovali manželé přístřešky pro nejrůznější šelmy. Ty s nimi ostatně cestovaly po celém světě v luxusním soukromém tryskáči.
Jocelyn se stále více chtěla odlišit ve světě celebrit a smetánky. Toužila být jedinečnou, nenapodobitelnou. Ošacením to nešlo, i když jí Alec koupil kompletní sadu od Chanela, která byla navržena čistě jen pro ni, nikdo jiný ji obléci nemohl. Také šperky měla jedinečné, doplňky samozřejmě taktéž. Celkem deset miliónů dolarů utratil pyšný manžel za "vybavení" pro svou choť.
Ale té to nestačilo. Navíc se začala bát, že o něj přijde. Což se mohlo docela dobře stát, Alec nebyl žádný svatoušek a jiné sukně se mu stále líbily. Jocelyn se opravdu snažil a porodila mu dvě děti. Věděla také, že miluje džungli a dravé kočky, které v ní žijí. Víc než cokoliv jiného. A tehdy jí to napadlo. Stane se jednou z nich.

Chci být šelma
Obrátila se na svého plastického chirurga s nezvyklou žádostí. Chtěla, aby z ní udělal jednu z těch šelem, které Alec tolik miloval. A operatér navzdory svému překvapení z neortodoxní žádosti nakonec souhlasil.
Následoval nespočet operací. Nikdo vlastně není schopen s určitostí říci, kolik jich bylo. Výsledkem bylo, že původní Jocelyno kouzlo nenávratně zmizelo a místo ní nastoupila "královna džungle". Ale to byl začátek konce. Když ji manžel prvně uviděl, jen bezmocně zaječel hrůzou.
Rozčarovaná Jocelyn se proto znovu obrátila na chirurga. Podle neověřených informací, které okolo Jocelyn kolují, tehdy řada pacientů s hrůzou utíkala z čekárny. A dělá to dodnes, stále chodí na plastiky a stále upravuje to, co už se podle názoru většiny upravit nedá. Hrůzostrašný obličej trpí dalšími a dalšími zásahy.

Válka? Ne, rozvod!
Divili byste se, že to vše skončilo rozvodem? Asi ne. Deprimovaný Alec si v roce 1997 našel krásnou mladičkou Rusku a tím definitivně zlomil svému manželství vaz. Když přišla Jocelyn nenadále domů, našla tam cizí ženu v županu a později rozzuřeného manžela, který jí vyhrožoval se zbraní v ruce a mířil ji na srdce. Odjela a vrátila se s policejním doprovodem. Začal rozvod.
Rozvod byl stejně vášnivý jako začátek jejich vztahu. Bojovali o každičkou píď svého království. Byla to skutečná válka. Jocelyn chtěla 200 miliónů dolarů v hotovosti jako vyrovnání, k tomu desítky miliónů v uměleckých dílech, různé domy a 200 tisíc dolarů jako měsíční gáži.
Po dlouhém procesu odměnil soud Jocelyn vyrovnáním v řádu desítek miliónů dolarů. Pak ale ještě dlouho trvalo, než jí Alec peníze vyplatil. Nakonec se ale svého jmění dočkala. A kupodivu po čase i návratu ztracené lásky. Alec nejspíše nedokázal vymazat "kočičí ženu" ze své mysli i srdce a od roku 2000, kdy se oženil s druhou ženou Ljubou Stupakovou, se s Jocelyn tajně stýkal.
Ale nevydrželo to, Alec toto pondělí v osmašedesáti letech zemřel, zatímco šedesátiletá Jocelyn si užívá ve vztahu s módním návrhářem Lloydem Kleinem, jemuž je teprve osmatřicet.

70 miliónů za plastiku. A vypadá takhle!

24. února 2008 v 9:51 | Romusska |  LiveStyle
70 miliónů za plastiku. A vypadá takhle!

Tahle žena je dokonalým důkazem tvrzení, že za peníze si všechno nekoupíte. Utratila neuvěřitelných 70 miliónů korun, aby vypadala dobře a udržela si svého manžela. Místo toho je z ní toto. A manžel? Už je pryč.
Jocelyn Wildenstein
Dvaašedesátiletá Jocelyn Wildensteinová patřila vždy mezi americkou smetánku. Rozhodně přitom nevypadala špatně, jenže obavy z toho, že i přesto opustí její milionářský manžel, ji donutily k sérii plastických operací. Výsledek je natolik hrůzostrašný, že byla vyhlášena nejpříšernější světovou celebritou.
Změnami v obličeji se chtěla přiblížit vzhledu exotických divokých koček, které milovala, domnívala se, že takto bude výjimečná a atraktivní. Jenže když jí její manžel poprvé po operaci viděl, jen v hrůze ječel a nebyl schopen ji poznat.
"Asi si myslí, že všechno jde opravit. Že může udělat úpravy v tváři podobně jako je dělá v domácnosti," řekl později deníku Daily Telegraph pan Wildenstein. Není divu, že se manžel později porozhlédl jinde a když ho našla v posteli s devatenáctiletou ruskou modelkou, rozvedla se. Rozchodem přitom vydělala milióny dolarů.
Bohatá Američanka vypadá sice příšerně, ale přesto o přízeň mužů nepřišla. Stále si užívá intimní večerní schůzky při svíčkách. Zajímavé, že by se přece jen za ty peníze dalo něco koupit…?Miley Cyrus - Avatars

23. února 2008 v 19:55 | Romusska |  Miley Cyrus-GraphicsKlikni na celý článek↓↓↓Je tam spoustu avataru

Miley Cyrus o Hilary Duff

23. února 2008 v 19:35 | Romusska |  Miley Cyrus-others

BLOG O MILEY CYRUS ← PRVNÍ POŘÁDNÝ BLOG O MILEY CYRUS!

Miley Cyrus o Hilary Duff

Mladá populární Disney hvězdička Miley Cyrus, známá jako hvězda z televizní show "Hannah Montana", se nedávno zmínala hned ve dvou interview o herečce a zpěvačce Hilary Duff. "Někdo, kdo mne ovlivňuje po hudební stránce...Chci být opravdu jako Hilary Duff. Moc chci být jako ona, protože, když byla malá, dělala stejnou věc jako já, ve 13 letech začala na Disney show Lizzie McGuire a hodně věcí, které dělala jako dítě se navzájem podobají. Tak vážně mylím, že je cool, je ta pravá." V dalším rozhovoru se zmínila, že kariéra, kterou by chtěla mít kromě její vlastní je kariéra Hilary. "Zůstala opravdu výborná a skutečně úspěšná, to je to co chci dělat!"
Myslím, že si Miley nemohla ani lépe vybrat, Hil, jak říká zůstala výbroná, tím měla na mysli, že ji sláva nijak nezměnila a stala uznávanou umělkyní a vzorem mnohých dívek po celém světě a to i takové hvězdy jako je Miley, je sice mladá, ale její kariéra je už velmi slibně rozjetá, proto bych jí popřála hodně štěstí do budoucna a Hil samozřejmě také a doufám, že bude vzorem teenagerů i nadále :)
BLOG O MILEY CYRUS ← PRVNÍ POŘÁDNÝ BLOG O MILEY CYRUS!

Zdroj: hilarydufflove.blog.cz/