Mladou dívku zabilo čištění zubů?!

18. ledna 2008 v 21:50 | Romusska and Nicoolka |  LiveStyle
Mladou dívku zabilo čištění zubů?!


Neuvěřitelným způsobem zemřela ve Velké Británii mladá dívka. Za její smrt může prý zubní pasta, kterou si krátce před skonem vyčistila zuby. 18. ledna 2008
To si alespoň myslí nešťastní rodiče devatenáctileté Francesky, která zemřela na anafylaktický šok. Alergická reakce ji zastihla večer v autě poté, co si vyrazila s kamarády. Projíždějící zdravotní sestra se jí v autě pokoušela resuscitovat, ovšem neúspěšně. O případu informoval deník Sun.
Rodiče věří, že to byla pasta
Dívka trpěla několika alergiemi a byla velice opatrná ohledně jídla a ostatních věcí, se kterými přišla do styku. Vždy používala pouze jeden druh zubní pasty - Aquafresh Mild & Minty, která jí nikdy nezpůsobila žádný problém. Jenže firma nedávno změnila design obalu téhle pasty.
Matka Kim říká: "Fracesca si začínala stěžovat na bolavé zuby a vřídky na dásních několik týdnů před tím, než zemřela. Ten večer, kdy si vyrazila, se její reakce zhoršila a muselo to spustit něco, co udělala před tím, než šla ven. Něco jako čištění zubů. Je to to jediné, co dává alespoň nějaký smysl a je možné, že v obalu pasty by mohla být příčina."
Alergie jsou různé
Patolog Dr Richard Prescott konstatuje: "Lidé trpí nejrůznějšímu alergiemi, ze zubních past, ústní vody nebo dokonce z tampónů."
Carolyn Singleton shledala, že Francesca zemřela na akutní anafylaktický šok a astma. Řekla: "Byla velmi opatrná. Je možné, že se u ní objevila alergie na něco, co jí před tím nedělalo problémy."
Ovšem rodiče chtějí, aby byla pasta otestována. Zástupce výrobce zubní pasty včera prohlásil: "Složení pasty se neměnilo od roku 2001, změněn byl pouze design obalu. Žádný závěr ohledně případu nebyl vydán. Obdrželi jsme za rok jen několik stížností na alergické reakce z pasty, které se ve Velké Británii prodá více než 1,9 miliónu ročně."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se ti líbí new desing??

Hezký!!
Ujde
Fuj!

Komentáře

1 Kaja Kaja | Web | 18. ledna 2008 v 21:55 | Reagovat

;(

2 Janča Janča | Web | 19. ledna 2008 v 17:34 | Reagovat

chudáci rodiče

čau postoupila jsem do 2 kola soutěže o nej blog na: http://madlafousek.blog.cz/0801/2-kolo-sonb#komentar

pls hlásni pro Janču, až budeš potřebovat někde hlásnout tak se mi ozvi taky ti pomůžu díky moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama