Které hlášky z filmů používáte?

26. ledna 2008 v 17:10 | Romusska and Nicoolka |  LiveStyle
Které hlášky z filmů používáte?
Bruce Willis jako drsný polda počtvrté
Máte sadu oblíbených filmových hlášek, z níž pravidelně vypouštíte dobře mířené trefy do černého? Které z nich jsou podle vás ty nej? Omezení na český či zahraniční film neplatí, bereme všechny.

České hlášky:

Samotáři
"Já si myslím, že tady lidi málo hulej."

Machři a sněženky
"Vydrž, Prťka, vydrž!"
"Viki, ty máš ale péro!"
"Jedeme zkratkou pánové, je to sice dál, ale zato horší cesta."

Slunce, seno…
"Máš místo mozku z piva kostku."
"Táto, ty jsi se zul?" "Ale, jenom trošku..."
"Tati, mlátila tě někdy tvoje maminka?" Ne, jenom ta tvoje."
"Ať se propadnu do západního Německa, jestli kecám, velebnosti."

Mazaný Filip
"Byl to takový typ ženy, která když si stoupne pod sprchu, tak má suchý nohy."
Na filmových hláškách je skvělé, že dokáží nahradit chybějící smysl pro humor a často mnohem lépe než nějaký vlastní výmysl zhodnotit situaci. Naštval vás někdo natolik, že je třeba vykázat ho do patřičných mezí?
Pokud si troufáte, zkuste Jimovu větu z filmu Hra na pláč: "Už jsi někdy sbíral zuby zlámanejma prstama?" Anebo zkuste hlášku Johna Spartana v podání Sly Stallona v Demolition Manovi: "Toho budeš litovat do konce svýho života. Obě dvě vteřiny!"
Pokud stojíte tváří v tvář intelektuálnímu soupeři a ne nějakému vidlákovi, pokuste se ho utřít trochu na úrovni a použijte Rimmerova slova z Červeného trpaslíka: "Dostal se na vrcholek evoluční hory, stal se člověkem." Případně jiný jeho klenot: "Jsi tak užitečný jako automat na kondomy ve Vatikánu."
Naštve vás v posteli?
Pak po vyvedené bitce můžete použít následující shrnutí z Pulp Fiction. "Takže si to shrneme. Máme tady jedno auto plus jedno tělo minus hlava v garáži," říká tam Winston Wolfe v podání Harvey Keitela.
Naštve vás vaše partnerka v posteli? Odpovězte ji jako drsný Frank Drebin v Bláznivých střelách. "Řeknu ti ještě jednu věc. Všechny orgasmy jsem předstíral!" Z kamarádova nezávazného sexu na jednu noc se vyklubalo neplánované početí? Potěšte ho slovy Giba z Pravdivých lží: "Jó děti. Deset vteřin radosti a třicet let starostí."
Možná se vám, třeba na výletu do zahraničí, někdy šikne i věta z Pátého elementu. "Já mluvím pouze dvěma jazyky. Anglicky a špatně anglicky," říká tam Korben Dallas. Jo, a ještě je tu loučení? Přiznejte se, používáte zásadně Terminátorovo "Hastalavista, bejby!"?
A mohli bychom pokračovat, povedených filmových hlášek je tisíce, jaká je právě ta vaše nejoblíbenější. Hláškujte až do omrzení v komentářích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Každý kdo tu byl ,ať klikne!

KLIK
Klikuš
Nebo tady klikni

Komentáře

1 nandushka nandushka | 23. listopadu 2008 v 0:37 | Reagovat

že tě baví ty hlasy sčítat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama