Vycpaný Beckham je k smíchu

12. prosince 2007 v 11:46 | Romusska and Nicoolka |  LiveStyle
David Beckham v reklamě Armani
Sejmu tě - Mám vždycky obrovskou radost, když se něco takového provalí. Zejména u těch, kteří jsou považování za nejvíc sexy muže či ženy planety. V takovou chvíli jsem totiž šťastná, že vypadám tak, jak vypadám. Jsem ráda, že i bez skalpelu můžu mezi lidi, nemusím se bát, že mi někde vyklouzne silikonové ňadro nebo upadne kus nosu.


Na Davida Beckhama mám už dlouhou dobu jasný názor. A rozhodně se tím netajím. Nikdy mi nepřipadal sexy, je na mě příliš zženštilý a vymodelovaný, což mi u muže prostě vadí. Chlapa si představuju jinak. Zpráva o tom, že si David vycpal slipy, mě skutečně pobavila. A smála jsem se dlouho.
David Beckham si na svůj vzhled potrpí.
Docela by mě zajímalo, co si do slipů narval. Že by kus točenýho salámu? Nebo teplé zimní ponožky? Vybavuje se mi story s mým třiatřicetiletým kamarádem, který si před lety dal do plavek dětský gumový granát a ten mu při promenádě okolo bazénu z plavek vypadl. To jsou přesně ty chvíle, kdy jsem ráda, že jsem žena. Pravda, byly roky, kdy jsem i já trpěla komplexem, že mám prsa po tatínkovi. Naštěstí se tahle nepříjemnost postupem času srovnala.

//<![CDATA[ //]]>
Vlastně se u Beckhama není čemu divit. Vycpávání mají v rodině, a jak je vidět, libují si v tom. Manželka Victorie má vycpaný hrudník, ačkoliv, jak jsem se dočetla, zarytě tvrdí, že se jí plastický chirurg nikdy nedotkl. Jistě. Trčící, nehybná a dokonale vytvarovaná ňadra jsou čistě přírodní záležitost. Všichni tomu věříme a z duše jí závidíme.
Je otázkou, proč si při focení spodního prádla David slipy vycpal. Možná tím chtěl jen "básník" říct, že když si takové slipy chlap koupí, "zvedne" mu to okamžitě sebevědomí a ve vteřině bude lvem salonů. Horší asi budou ty následky, až chlapi zjistí, že takhle to nefunguje. Trochu se bojím toho, že se rozjede Beckhamovská vlna, jak bývá dobrým zvykem, a muži si po jeho vzoru začnou slipy vycpávat. To bude nešťastných a zklamaných žen! A jak říká moje kolegyně: "Jen doufám, že se do mojí postele takový chlap nikdy nedostane. Umřela bych smíchy."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama