John Abruzzi

14. prosince 2007 v 14:27 | Romusska and Nicoolka |  Postavy+Herci

John Abruzzi

John Abruzzi Číslo vězně: 81004 Zločin: vražda druhého stupně, podíl na přípravě dvou vražd Trest: 120 roků Možnost propuštění:
žádná John Abruzzi, bývalý šéf chicagskeho gangu, je prokazatelně nejneoblíbenějším vězněm ve Fox River. Ostatní vězni si od něj drží odstup. Abruzzi je vězeňké kápo a ovlivňuje i přidělování vězeňských prací.
Byl obviněn ze dvou vražd a z přípravy dalších dvou. Důležité svěděctví v těchto případech, po němž ho porota uznala vinným, poskytl Otto Fibonacci. Abruzzi mu později vyhrožoval, což Fibonacciho donutilo vstoupit do programu na ochranu svědků. Abruzzi lituje, že neví, kde se Fibonacci nachází.
Vězeň má povolené návštěvy obchodních partnerů Philipa Falzoneho a Anthonyho Smallhouse, obchodního manažera Briana Knowltona, manželky Sylvie, dcery Nicole a syna Johna. Má schváleno vykonávat vězeňské práce.

Herec: Peter Stormare

27.04.1953,Abra, Gävlenborgs Iän, Švédsko
Hereckou kariéru zahájil ve švédském Královském národním divadle. V roce 1993 se přestěhoval do New Yorku. Nyní žije v LA a točí jak v USA, tak v rodném Švédsku.
Televize: Kriminálka Las Vegas, Prison Break.
Filmy: Kletba batří Grimmů, Tuxedo, Minority Report, Kód Navajo, Česká spojka, Tanec v temnotách, Million Dollar Hotel, Armageddon, Fargo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti seriál Útěk z vězení??

JO!!Je to mazaný seriál 70.1% (143)
Je to v poho 7.4% (15)
Moc nee 6.9% (14)
Ještě jsem to neviděl/a 15.7% (32)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama