ExVV Veronika: Akty fotím dál!

12. prosince 2007 v 11:43 | Romusska and Nicoolka |  VyVolení
ExVyVolená Veronika.
Praha - ExVyVolení Veronika Fasterová a Dan Holovský si "svobody" a vztahu mimo stěny Vily užívají už delší dobu, a tak nás zajímalo, jak se jim daří. Veroniku jsme sice chvilku před polednem vzbudili, ale i tak byla ochotná si s námi popovídat o Danovi, závisti okolí, o plánech do budoucna a také o tom, jak se chystá oslavit blížící se vánoční svátky. Veronika se prakticky hned po svém vypadnutí ze soutěže nastěhovala do Danova pronájmu ve Vršovicích. "Už mám k němu přestěhováno všechno, co potřebuju k životu. Jen pejska, kterého jsem dostala od rodičů k dvacetinám, jsem nechala doma. S Danem plánujeme koupi vlastního psa, ale na to je ještě spousta času."

Dan Holovský.Dan HolovskýMiláček publika neVyvolený Daniel HolovskýVeronika dorazila do redakce i s dalším vypadlíkem Danem.

Rozchodu se smějeme

Oba dva podle Veroniky perfektně zapadli do rodin toho druhého, pravidelně se navštěvují a stejně tak tomu bude i o Vánocích, které oslaví na střídačku u rodičů, a až poté v klidu sami dva. O dárcích Veronika zatím jasno nemá. "Na dárky jsem ještě neměla vůbec čas. A ani sama nevím, co bych si pod stromečkem přála," říká. Spekulacím o tom, že je jí Dan nevěrný se Verča jen směje. O článcích, ve kterých autoři tvrdili, se sexy pár rozešel a nebo že Dan rád vyhledává dámskou společnost, si promluvili a jelikož oba ví, jak to ve skutečnosti je, tak se nad nimi i společně pobavili.

Dan je žárlivý


Sexy plavovláska pokračuje i nadále ve focení erotických aktů. Na otázku, jestli na ni Dan žárlí, odpověděla: "Dan je velmi žárlivý, ale moje práce mu nevadí, naopak mě v ní podporuje," přiznává. Přitažlivá Veronika kupodivu nemá problém s přehnaným zájmem neodbytných pánů, ale naopak jí způsobují trable závistivé dívky. "Třeba na jedné diskotéce se mi stalo, že mi jedna pipka chtěla podrazit nohy, naštěstí jsem si toho včas všimla a stačila ji obejít," popsala Veronika nedávný incident. Pohledné Veronice se daří po pracovní stránce, ale bez problému zvládá i individuální studium, a tak z ní již brzo bude kadeřnice. Že ji tato profese moc baví, dokázala i během svého pobytu ve Vile, kde pravidelně všechny stříhala. Co ale Veronika nemusí je vaření. "U nás doma nevaříme ani jeden, raději si zajdeme na večeři," prozradila se smíchem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komu jste fandili ve VV ???

Vladko.... 18.2% (2)
Katka .... 54.5% (6)
Petr Zvěřina .... 18.2% (2)
Jindra .... 0% (0)
Emil ... 9.1% (1)
Wendy ... 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama