Charles Westmoreland

14. prosince 2007 v 16:26 | Romusska and Nicoolka |  Postavy+Herci

Charles Westmoreland

Charles Westmoreland Číslo vězně: 21562 Zločin: únos dopravního prostředku, násilné vniknutí, neúmyslné zabití a vražda z nedbalosti Trest: 60 let Možnost propuštění:
za 26 let Charles Westmoreland je jedním z nejdéle vězněných zločinců ve Fox River, právě si odpykáva 28. rok svého trestu. První dva roky si odseděl v Arizonské státní věznici.
Tam se začalo povídat, že Westmoreland je ve skutečnosti legendární únosce lietadla D. B. Cooper, který v roce 1971 zadržoval 727 pasažérů a požadoval výkupné 1,5 miliónu dolarů. Když dostal peníze, vyskočil padákem z letadla do lesů na Severozápadě a už ho nikdo nikdy neviděl. I když žádné přímé důkazy, že Westmoreland je Cooper neexistovaly, našlo se dost nepřímých důkazů, aby vzniklo podezření. Ve Fox River ho spoluvězni, v domnění, že je milionář, ustavičně zastrašovali a útočili na něj, dokonce mu zlomili nos. V posledních letech tělesné hrozby klesly.
Vězeň má povolení starat se o šedou kočku Marilyn; bylo mu to umožněno ještě před zákazem vlastnictví zvířat ve Fox River.

Herec: Muse Watson

20.06.1948,Alexandria, Louisiana
Vystudoval Berea College v Kentucky. Během studií a po nich se intenzivně věnoval divadlu. Zahrál si mj. Hamleta, Stanleyho v Tramvaji do stanice touha, Cervantese v Muži z La Mancha apod.
Televize: Námořní vyšetřovací služba, Myšlenky zločince, Walker Texas Ranger, JAG, Matlock.
Filmy: Prokletí bratří Grimmů, The Last Summer, Američtí psanci, Austin Powers, Od soumraku do úsvitu, Tajemství loňského léta: Rok poté.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti seriál Útěk z vězení??

JO!!Je to mazaný seriál 70.1% (143)
Je to v poho 7.4% (15)
Moc nee 6.9% (14)
Ještě jsem to neviděl/a 15.7% (32)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama