Britney má lesbické video Paris Hilton

8. prosince 2007 v 11:06 | Romusska and Nicoolka |  Britney Spears

Britney varovala svou bývalou kamarádku Paris Hilton, aby se začala chovat slušně, jinak zveřejní její poslední sexuální skandál. 7. prosince 2007
Zpěvačka poslala dědičce hotelového impéria výhružný dopis poté, co se poškorpily na 26. narozeninách někdejší popové princezny Britney.

"Britney a její kumpáni poslali Paris dopis. Píší v něm, že vlastní choulostivé záběry podobné těm, které vešly před čtyřmi lety ve známost jako One Night In Paris, na němž je zachycena Paris se svým bývalým milencem Rickem Solomonem," uvedl zdroj z blízkosti Britney.

"V dopise dále píší, že na tom videu se Paris líbá s jednou z kamarádek Britney. Varují, že pokud se Paris nezačne chovat k lidem slušně, záběry zveřejní."

Proč tolik zloby?
Britney a Paris minulý týden navštívily, každá zvlášť, večírek v Bel Air. Návštěvníci večírku vyprávěli, že se Paris minula s někdejší kamarádkou Britney, aniž by jí popřála k jejím šestadvacátým narozeninám.

To Britney rozzlobilo, protože Paris samozřejmě o jejích narozeninách moc dobře věděla. Později v noci byla Britney viděna, jak projíždí bez zapnutých bezpečnostních pásů losangeleskou čtvrtí Beverly Hills, nejspíše jela domů naplánovat pomstu.

Zdroj blízký Paris Hilton deníku Daily Star prozradil: "Je jasné, že Britney a její kamarádíčci jsou padlí na hlavu. Když si Paris dopis přečetla, dostala záchvat smíchu. Řekla o něm, že je to hnus."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na návrat Britney Spears?

Super, konečně se dala dohromady! 100% (829)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama