Bělení konečníku: Šílená móda z USA

16. prosince 2007 v 11:18 | Romusska and Nicoolka |  LiveStyle

Bělení konečníku: Šílená móda z USA


Jak poznáte skutečnou celebritu? Podle vyběleného řitního otvoru! 13. prosince 2007
Horkou novinkou, která se šíří Internetem, jsou zvěsti o bělení konečníku a jeho sousedky vagíny. Je to skutečnost, nebo další z neuvěřitelných urban legend? Rozhodli jsme se zjistit fakta o tomto fenoménu.

Bílo pod Hollywoodem
Nejdůležitější věc, kterou vám musíme potvrdit, je fakt, že je to PRAVDA! Bělení konečníku je nový trend, který zažívá ohromný rozmach.
Anal bleaching / foto: shutterstock
Samotný nesmyslný nápad pochází od hollywoodských celebrit - herců, tanečníků nebo modelek, všech těch, kteří podlehli depilační módě a v salónech s hrůzou zjistili, že jejich anální otvory a vagíny jsou oproti ostatnímu tělu velmi tmavé. Tmavnutí intimních partií je způsobeno stárnutím pokožky, pigmentovými skvrnami nebo porody a je naprosto přirozené.

Salony na jejich trápení brzy našly odpověď a jejich "problematická" místa začaly bělit pomocí zesvětlujících krémů. Popularita fenoménu zvaného tělo bez chloupku rostla a do depilačních salónů začaly docházet i domácí hospodyňky. Tak se tato nová zkrášlovací metoda dostala i mezi prostý lid. A spolu s ní se rozšířilo i šílenství po vybělování choulostivých míst. Dlužno dodat, že nejde jen o ženský rozmar. Mnoho mužů zvláště ve Spojených státech se může pochlubit konečníkem barvy dětské prdelky.

Bacha na to
Jako každá kosmetická novinka, zaznamenalo také bělení intimních partií zájem velkých kosmetických a farmaceutických firem. A s nimi se svezly i společnosti, řekněme, méně spolehlivé. Trh zaplavily neznačkové výrobky, z nichž mnohé obsahují rizikové chemikálie, které nejsou určeny na citlivé partie či kůži a některé obsahují i karcinogenní látky.

Z těchto důvodů je tato procedura v některých evropských zemích již zakázána. Vybělení konečníku vám neudělají v žádném salonu ve Francii a ve Velké Británii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama