Spice Girls? Reklama na anorexii

28. listopadu 2007 v 19:28 | Romusska and Nicoolka |  Celebrity
Spice Girls byly idoly teenagerů v devadesátých letech. Nyní zaujmou některé členky zejména nezdravou štíhlostí. foto: EMI
Zatímco dosud byla Victoria Beckhamová za své vyzáblé tělo pod neustálou palbou kritiky, vedle Geri Halliwellové je teď úplná tlusťoška. Ginger Spice totiž zhubla na neuvěřitelných 45 kilogramů. A svou svalnatou superštíhlou postavu vystavuje na odiv všude. Také v novém videoklipu Headlines skupiny Spice Girls.
28. 11. 2007 17:57
Geri v minulosti přiznala, že trpí bulimií. Její váha značně kolísala a nejstarší ze "Spajsek" připomínala jeden čas kuličku. To je ale dávno pryč a matka jeden a půlleté Bluebell Madonny na sobě tvrdě dře. Cvičí několikrát týdně, drží speciální dietu, věnuje se meditacím a józe. Její tělo je samá šlacha a sval. A když stojí na váze, dosahuje ručička sotva k číslu 45.
"Nemluvilo se o ničem jiném, jen jak Geri vyzábla. Victoria Beckhamová je stále kritizovaná kvůli své váze, ale vedle Geri vypadá skutečně plnoštíhle. Když si vzpomeneme na její minulost plnou problémů s jídlem, velký úbytek na váze nepřekvapí. Dosud se zdálo, že je spokojená se svou plnější postavou a že si ji spokojeně udržuje, ale najednou zřejmě sklouzává ke svému zlozvyku, kdy tvrdě dře a drží extrémní dietu. Je jisté, že se cítí být stresovaná, aby vypadala co nejlépe vedle Victorie, ale zdá se, že zašla příliš daleko," řekl magazínu Star jeden z přátel Halliwellové.
Geri teď prý týdně uběhne deset mil, nejí po šesté a koupe se v ledové vodě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Přáli byste si návrat Spice girls?

Ano 27.7% (49)
Ne 18.1% (32)
Je mi to jedno 54.2% (96)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama