Sámer uštval Sarah Lilian!

9. listopadu 2007 v 15:43 | Romusska and Nicoolka |  Sámer Issa
Nový pár? - Zdroj: Aleš Kartal
Lilian Sarah Fischerová se stala na večírku Couture 2008 kmotrou nové kolekce mladého módního návrháře Lukáše Lindnera. V italské restauraci Pagana se sešla i se Sámerem Issou, který se rovněž rozhodl podporovat méně známého, ale svým způsobem originálního návrháře. Vicemiss Lilian Fischerová se na večírku natolik rozparádila, že se rozhodla odejít jinam a v bujaré oslavě pokračovat pouze v doprovodu zpěváka Sámera.


Fotogalerie

Lilian pařila se Sámerem.Lilian Sarah Fischerová.Sámer si s Lilian užil pěkný večer. Až na ten déšť.Kampak?
Půvabná modelka a vicemiss Lilian se snažila schovat před fotografem ve své kapuci a nakonec odjela spolu se Sámerem taxíkem na soukromý mejdan. Zanedlouho ale zjistila, že ztratila někde svou růžovou Nokii! Snažila se volat i zpět do restaurace, jestli ji náhodou někdo nenašel! Všichni jí okamžitě radili, aby si nechala svou kartu ihned zablokovat, aby nedošlo k jejímu zneužití.
Lilian však neměla ani tolik strach , že by mohl někdo protelefonovat z jejího telefonu za večer majlant, ale nejvíc se obávala , že by si někdo přečetl její tajné esemesky. Fakt , že by se pikantní zprávičky mohly vynořit na veřejnosti, jí asi nedá několik dní spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Každý kdo tu byl ,ať klikne!

KLIK
Klikuš
Nebo tady klikni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama