René a Dominik: Soulož ve Vile!-Video

14. listopadu 2007 v 15:40 | Romusska and Nicoolka |  VyVolení
René odloudila Lindě Dominika a v noci si to s ním rozdala
A je to tady - ve Vile VyVolených už sexuální abstinence dosáhla takové míry, že v noci došlo ke skutečné souloži Dominika a René! Už před půlnocí se k sobě Dominik a René měli. V ložnici si začali stavět stan! Ivanu zajímalo, jestli se v něm budou scházet! A také se ptala Dominika, jestli to nebude vadit Lindě. Oba dva však ve stavbě stanu pokračovali a bedlivě zkoumali, jestli je dovnitř vidět. Ovšem tuto akci ukončil štáb. Oznámil jim, že poručují pravidla a musejí vše hned zbourat!


O půlnoci začal ve Vile taneční maratón. Navíc ve se podával alkohol. René se - slušně řečeno zmastila tak, že dvakrát upadla: jednou ze stolu, jednou ze židle. Dominik, který odpadl z tance jako první, se o ni začal starat. To brzo přerostlo v něžnosti. A po čase byla odvolána z tance i René, protože si sedla. A to se oběma moc hodilo.
Dominik nejprve vnucoval René, že ona přece miluje Radima. Ovšem po chvíli ji už přemlouval, ať se odstěhuje do Prahy! René ve své opilosti také ztratila zábrany. Po Dominikovi se vlnila jak psí víno, navrhovala, ať si to rozdají rovnou v kuchyni na stole. Z toho stolu nakonec opilá spadla, takže ji Dominik, který byl chvíli něžný a chvíli naštvaný, odtáhl do ložnice.
Detailní popis dalšího dění a toho, jak to nakonec René s Dominikem provedli, najdete na oficiálním webu VyVolených.
A zde si můžete prohlédnout noční záběr z infrakamery v ložnici!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sleduješ Vyvolený?

Ano 45.5% (66)
Ne 20% (29)
Ano ale jen někdy 18.6% (27)
Jen 1. a 2. řadu 15.9% (23)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama