Hubněte chytře !

5. listopadu 2007 v 14:56 | Romusska and Nicoolka |  Hubnutí

HUBNĚTE CHYTŘE.

Drastické hladovky nikam nevedou. Zkuste triky, které nebolí, loučení s kilogramy však výrazně urychlí!
Ženu, která je se svojí postavou zcela spokojená, jsme v našich zeměpisných šířkách zatím nepotkali. Zřejmě i vy toužíte po plošším bříšku a štíhlejších nohách a dokola si omíláte, že je třeba jíst hodně zeleniny a ovoce, vynechat tučná jídla a zakázat si sladkosti. Stejně tak ale víte, že čím přísnější režim nastolíte, tím kratší dobu vám vydrží. Nemusí pršet, stačí, když kape - a následující malé fígle mohou mít velké výsledky.

Dejte si sladký oběd

Nedokážete si odepřít sladkosti? Dejte si 'dezert' k obědu! Jahodové knedlíky či nudle s mákem vám jednou za čas neuškodí a do večera je stihnete 'vyběhat'.

25 minut

Jistě, pohyb je pro zdraví nezbytný. Na vaši linii ale nemá účinek, pokud necvičíte v kuse alespoň 25 minut. Teprve po této době tělo začne spalovat tukové zásoby.

Lehká večeře

Zhřešila jste a přes den toho spořádala více, než se na doporučený energetický příjem sluší? Nepropadejte panice. Situaci pro jednou lehce zachráníte lehkou večeří. Chleba s pomazánkou vyměňte za ledový salát či okurku.

Snídejte!

Kdo nesnídá - ten tloustne! Tak praví odborníci. Ranní jídlo zamezuje ukládání energie v podobě tuků.

Odlehčete!

Na celodenní hladovky zapomeňte. Docílíte jimi jen nežádoucího jojo efektu. Raději si v týdnu vyberte jeden den, kdy budete konzumovat jen ovoce a zeleninu. Rozdělte je do pěti porcí a za den vypijte tři litry vody.

Falešná kila

Pomoc! Hrozíte se, že jste přibrala, i když jíte jako vrabeček? Možná za to může váš menstruační cyklus! V důsledku hormonálních výkyvů se vaše váha může zvednout až o dvě kila. Je to způsobeno zadržováním vody v těle, k čemuž dochází zejména několik dní před příchodem menstruace. Můžete se cítit ,nafouklá', ale váhový přebytek brzy odezní sám.ሀ

Po cvičení nejezte!

Míříte po hodině aerobiku rovnou do spíže pro sladkou odměnu? Stop! Po cvičení alespoň hodinu nejezte! Právě probíhá spalování tuků, které jídlem zbytečně přerušíte!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nandushka nandushka | 8. listopadu 2008 v 18:37 | Reagovat

dObrý radY...

2 www.doplnky-fitness.cz www.doplnky-fitness.cz | Web | 24. února 2009 v 20:16 | Reagovat

Ahoj. Za prvé bych se chtěl omluvit za reklamu, ale fakt mi to nedalo a musím se pochlubit. Kukněte sem: www.doplnky-fitness.cz. Jestli chcete zhubnout, vypadat krásně, udělat ze sebe svalovce, kvalitně posilovat, dělat kulturistiku a další věci, tak to určitě navštivte. Sám jsem tam už parkrát nakoupil a nemůžu si to vynachválit. Klikejte na web a jste tam a navíc za pokus nic nedáte ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama