Psycholožka: Juli je špatný hráč

25. října 2007 v 22:20 | Romusska and Nicoolka |  VyVolení
Podle psycholožky Mlynářové je Juli nepřirozený pózér se silnými sklony k sebelitování
Dnes musím začít od konce. Kdo si nechal ujít středeční Noční show VyVolených, přišel snad o nejzajímavější pořad za celou éru VyVolených. Hostem Diany Kobzanové byla psycholožka Mgr. Alice Mlynářová a její komentáře k jednotlivým VyVoleným byly velmi konkrétní a zajímavé. Fanoušky Juliho tedy jistě nepotěšila, ale koneckonců, nebyla tam od toho, aby těšila. Dozvěděli jsme se ale podrobnější názor odborníka na vztahy VyVolených, na to, kdo je dobrým a kdo špatným hráčem a také kdo hodně manipuluje děním ve Vile. Ale před tím vším jsme viděli klasický rekap. Co bylo jeho obsahem?
VyVolení byli v úterý bez tekoucí vody. V zásobovací místnosti se proto - kde se vzala, tu se vzala - objevila budka. VyVolení přemítali, kdo v tobě, budko, přebývá. Honza sázel na to, že jde o recyklační zařízení, brzy ale všichni objevili pravý účel. Byla to budka kadibudka a ačkoli byla ve Vile jen nedlouhé návštěvě, VyVolení si s ní užili spoustu nevázané bžundy.
Záchůdek se stal pro VyVolené vděčným objektem zábavy
Ona kadibudka na kolečkách vysloveně svádí k tomu, aby se s ní jezdilo po terase, obzvlášť pokud uvnitř někdo sedí přesně za tím účelem, za jakým je budka vyrobena. Někdo byl touto "jízdou na trůnu" nadšen, jiným vadilo, že jim přitom žbluňká a šplouchá na zadní tělesné partie. A René? Ta si jízdu užívala naplno, zpívala, vesele mávala toaletním papírem a koukala po krajině. Tedy po krajině... po těch několika metrech čtverečných.
Dominik se u oběda rozčílil na původce propíchaných lahví a krabic
KLIK NA CELÝ ČLÁNEK!! ↓↓↓↓↓

U oběda zase trochu vybouchl Dominik. Nepřišlo mu vtipné to, že někdo propíchal lahve s pitím, krabice od mléka či džusů a dokonce i lahev s kečupem tak, aby obsah netekl jen hrdlem, ale i dalšími externími otvory. Jak víme, spáchala to den předtím René jako pomstu za česnekový útok na její osobu. U stolu ale dělala jakoby nic a když se podezření všech upřelo na Milana, ochotně to přiživovala.
Milan s Marcelou při intimní chvilce
Milan ale za nic nemohl, v akci má prsty jen René a nyní byl o akci informován i její aktuální spoluspiklenec Honza. S ním René tráví stále více času. Paní psycholožka v Noční show řekla, že je z Honzy zklamaná. Čekala osobnost a on se z něj stal takový ocásek René. Renata je prý velmi manipulativní člověk a Honzu doslova "oblbla", takže on ochotně papouškuje její "pravdu". Milan je ovšem také velkým manipulátorem, prý hlavně proto, že má perfektní odhad na lidi a ví přesně, jak na koho.
..: Tuny fotek VyVolených najdete na www.vyvoleni.centrum.cz
Georgina s Marcelou přichystaly na Milana kanadu
Milan je také často původcem různých vtípků a kanad, ale tentokrát se sám stal obětí. Georginu s Marcelou napadlo, že by se jedna z nich mohla schovat do kadibudky tak, aby nebylo vidět, že uvnitř někdo je, a pak na někoho vybafnout. Marcela, kterou kdysi vyděsila Veronika v lednici, byla nápadem nadšená. Gina se schovala na toaletě a pak už se jen čekalo. Jenže dlouho nikdo nešel. Marcela to nakonec vyřešila fikaně. "Milane, podej mi prosím toaleťák, mně se chce smrkat," žadonila svým oblíbeným kňouravým způsobem a Milan tedy zamířil do kadibudky. "Dobrý, fakt jsem se lekl," potvrdil po akci, kdy mu po otevření dvířek popřála Georgina dobrý den.
René opět porušila pravidla a vysloužila si trest - vetření česneku do vlasů
Večer na VyVolené čekalo klasické Zúčtování, jehož obětí se stal Radim, zároveň ale večer VyVolení dostali společný trest. Naprostý zákaz veškeré kosmetiky - za to, jak se Nancy s Ivanou ke kosmetice chovají a také za to, jak skoro všichni ničí věci ve Vile. René si rychle běžela umýt vlasy šampónem, ale to už zákaz platil. A tak přišel obzvlášť vypečený trest - Honza musel smísit olej s rozetřeným česnekem a vetřít jej René do vlasů. Z Renaty se tak stává česneková královna, možná by jí štáb mohl na plazmě pustit onu slavnou reportáž o česnekových slavnostech, které tak rozesmály moderátorku Světlanu Zárubovou.
Hostem noční show byla psycholožka Mgr. Alice Mlynářová
Jak jsem napsal na začátku, nejvíce z celého středečního vysílání mne potěšila Noční show s psycholožkou a myslím si, že by se takový host klidně mohl dostavit týden co týden a rozebírat aktuální dění ve Vile. Paní psycholožka totiž nakousla i to, že sama některé věci, které viděla u VyVolených, využívá ve své praxi a to je myslím hodně zajímavé téma na další rozbor. Protože o VyVolených toho v Noční show padlo opravdu hodně (nejhůř to zvládá a nejhorším hráčem je Juli, nejlepším hráčem a největším manipulátorem Milan, druhým největším manipulátorem je René, Dominikův stav se obrací k lepšímu, Georgina se neúspěšně snaží zapadnout a podobně) a nedá se to všechno popsat, nejlepší bude, když se na to podíváte sami:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sleduješ Vyvolený?

Ano 45.5% (66)
Ne 20% (29)
Ano ale jen někdy 18.6% (27)
Jen 1. a 2. řadu 15.9% (23)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama