Přijde další VyVolený! Zvolte ho

27. září 2007 v 16:41 | Romusska and Nicoolka |  VyVolení
VyVolení - Noví hrdinové (logo) - Zdroj: Prima TV
Praha - Do Vily se přistěhují další noví hrdinové. Už dnes večer dostanete šanci rozhodnout o tom, kdo bude dalším VyVoleným a kdo se v pondělí 1.10. večer vrhne do boje o 11 milionů korun! Nebudete psát smsky ani telefonovat, hlasovat se bude přímo na oficiálním webu VyVolených! Zdarma! Hlasování oficiálně odstartuje v dnešní Rekapitulaci na televizi Prima hlavní moderátorka VyVolených Tereza Pergnerová. Ukončí ho v pondělí 1.10. na konci Rekapitulace a ještě ten den vstoupí další z Nových hrdinů do Vily VyVolených. "Druhou šanci" stát se novým hrdinou dostali od štábu Honza, Olin a Martin. Koho z nich pošlete do Vily?


Honza Paukner

Honza se narodil před šestadvaceti lety ve znamení Lva, bydlí v Rokycanech. Mladý automechanik uvádí, že zvláštní dovednosti, které ho charakterizují jsou: znalost hudby, je dobrým sportovcem a umí dobře masírovat. Podle jeho slov ho nejlépe vystihují tato tři slova: nepřístupný, arogantní a cílevědomý. K Honzovým koníčkům patří automobilismus, sport a divadlo. Ve Vile chce vyzkoušet sám sebe a vyhrát.

Olin Blažek

Blíženec Olin bydlí v Olomouci. Je mu dvacet a je prý výmluvný. Koníčků má víc než dost, patří mezi ně mimo jiné: posilovna, cyklistika, automobilismus, věda, sex, adrenalin, pokec a internet. Skladník Olin vstupuje do postupového klání s jasným cílem: chystá se udělat ve Vile reality show VyVolení Noví hrdinové pořádek.

Martin Lev

Klempíř Martin prý doslova ukecá skoro každého. Dvaatřicetiletý Rak je prý zábavný, pohodový a pracovitý. Martin žije v Rychnově nad Kněžnou. Na koníčky podle svých slov nemá rozhodně čas. Důvody, které ho vedly k přihlášení do soutěže, charakterizuje jednoduše: "Nechci se zakopat ve stereotypu všedního života a chci mít další zkušenost."

Nezapomeňte! Hlasování startuje už dnes večer na www.vyvoleni.centrum.cz.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sleduješ Vyvolený?

Ano 45.5% (66)
Ne 20% (29)
Ano ale jen někdy 18.6% (27)
Jen 1. a 2. řadu 15.9% (23)

Komentáře

1 GEHEIMNIS GEHEIMNIS | Web | 27. září 2007 v 18:10 | Reagovat

postoupila jsi do 3.kola SONB:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama