Kdo se bojí comebacku Spice Girls?

29. září 2007 v 11:02 | Romusska and Nicoolka |  LiveStyle

<b>Kdo se bojí</b> comebacku <b>Spice Girls?</b>


Comebacků není nikdy dost, zvlášť jde-li o mašinu na peníze, jakou byla dívčí kapela Spice Girls. Ne všechny členky dívčího komanda jsou ale vyhlídkou na návrat nadšeny. 29. září 2007
Největší obavy vyjádřila Mel C, která rovnou prohlásila, že má ze společných koncertů strach. Jednotlivé "spajsky" se totiž po rozchodu kapely vesměs věnovaly sólové dráze a Mel si není jistá, nakolik se tak silné osobnosti snesou na jednom pódiu.

"Když jsme se poprvé sešly, abychom probraly okolnosti návratu, měla jsem strach. Už jsme spolu nebyly hodně dlouho. Naštěstí ale chemie mezi námi pořád funguje," sdělila Mel C časopisu In Touch.

Viktorie sestavila mučící plán

Není to však jediné, čeho se zpěvačka bojí, kolegyně Victoria Beckham (to je ta, která se na fotkách Spice Girls téměř nikdy neusmívala) se totiž rozhodla, že dá svým staronovým kámoškám pěkně do těla, aby měly na nadcházející vystoupení fyzičku. Naordinovala jim přísnou dietu a vypracovala speciální cvičební plány. Je vidět, že v tomhle comebacku není ponecháno nic náhodě.

Pětice Spice Girls na sebe upozornila v roce 1996 singlem Wannabe a téměř okamžitě si získala srdce milionů popových fanoušků. Po zástupu slaďoučkých a ukníkaných boybandů nastoupilo pět dračic, které měly náboj, švih a šťávu. V rámci nepokrytě komerčního popu šlo jednoznačně o nadprůměr.

V roce 1997 se děvčata dočkala i celovečerního filmu Spice World, ovšem narychlo slátaná barvotisková podívaná uspokojila snad jen opravdu hodně nenáročného diváka a samozřejmě skalní fandy pětice, pro něž byl určen.

Skupina se rozpadla před šesti lety a letos v červnu se objevily zprávy o návratu na pódia, které by mělo doprovodit album největších hitů. Spice Girls se - jak jinak - sejdou v sestavě Geri Halliwell, Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton a Mel C.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přáli byste si návrat Spice girls?

Ano 27.7% (49)
Ne 18.1% (32)
Je mi to jedno 54.2% (96)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama