Chceš být IN ? Buď Emo

15. září 2007 v 0:28 | Romusska and Nicoolka |  *EMO*

Jak být emo?

Pokud chceš být in, měl bys bejt emo! Proč? Protože emo teď děsně moc frčí a kdo není emo, jakoby nebyl! Vážně, móda pseudo punkerů či psedudo hiphoperů je už dávno mimo, zapomeň na styly jako je punk nebo hiphop a buď emo. Jen tak tak budeš skutečně in.

Co je to emo styl?


Jak se emo čte?

Víš, že: První česká kapela, která se zasloužila o propagaci ema, byla Vypsaná fixa s písní 1982? Viz část textu: "…jsem malej ímo a ty jsi princezna…"


Muzika a hudba obecně

Bylo by to na opravdu dlouhé povídání a není zde na to prostor, takže část ohledně emo hudby vezmeme pouze ve zkratce. Pokud chceš být správný emo boy či emo girl, musíš poslouchat emo hudbu. Je mnohdy těžké posoudit, co v hudbě ještě spadá do soudku emo, nicméně nic nezkazíš skupinami jako jsou My Chemical Romance, Taking Back Sunday, Fall Out Boy, PANIC! at the disco, All American Rejects. Tyhle skupiny v případě, že s emem začínáte, jakmile budete poslouchat emo dýl, zjistíte, že jsou i další mnohem lepší (mnohem víc emo) kapelky, z nichž většina sídlí na MySpace a podobných webech. Stejně tak zjistíte, že emo má spoustu subžánrů, jako je screamo (pojďmě si trochu zařvat), emocore (takové melodické hardcore, někdy hodně do popu), hardcore emo (budeme hodně hlasití a nebude nám moc rozumět) a další.

Emo a životní postoje

Být emo s sebou nese jisté společenské závazky a zvyklosti. Pravidlo číslo jedna je, že byste měli zapomenout na všechny ostatní. Už žádné party s přáteli, žádné navštěvování kina a pochichotávání se s kamarádkami. Jako emo se musíte ze společnosti vyčlenit, stáhnout se do své ulity, najít si ten nejtemnější kout ve svém pokoji a vycházet z něho pokud možno co nejméně. Když to budete pořádně trénovat, dříve či později se dostaví to, k čemu by měl jednou každý emař dojít - depky. Deprese prostě k emu patří a kdo nemá depky, jakoby (emař) nebyl!
Jako správný emař by ses měl/a stavět proti různým společenským nešvarům jako je nadměrné pití alkoholu nebo užívání drog. Značná část emo lidí je sxe, tedy Straight Edge, takže odmítají zásadně pití, kouření nebo sex. (i když spousta z nich tyhle věci provozuje, aby byli cool…).
Sebeubližování nebo myšlenky na sebevraždu by rovněž měly patřit k tvému dennímu chlebu. Tohle prostě emové dělají, protože jim celý svět ubližuje (určitě to znáš, že?). Nos proto vždycky při sobě pár žiletek, provaz nebo nůž, nikdy nevíš, kdy se něco z toho může hodit (tvoji rodiče určitě znají tzv. KPZ - krabičku poslední záchrany - do ní si pár těchto věcí můžeš schovat a mít je vždy při sobě, to víš, kdyby náhodou šlo do tuhého a začala odcházet deprese…)

Emo boys vs. emo girls

Bude to pro tebe možná k nevíře, ale většina emo lidiček jsou kluci! To především z důvodu, že jsou odmítáni perfektně vypadajícími holkami anebo proto, že mají malé penisy a stydí se za to a emo je způsob, jak se s tímto problémem vypořádat. Holky jsou na tom ale se svými trápeními podobně - začínají mít deprese třeba z toho, že nemají dokonalá těla, něco je u nich v nepořádku a proto je emo logickým výústěním jejich problémů. (Netvrdím, že emo holky nejsou krásné, ale už jsi někdy slyšel/a o nějaké Miss, co by byla emo?).
Kluci emo jsou většinou na kluky!
Nedá mi to, aby se nezastavil u problémů se sexualitou. Pokud se ti aspoň trochu zdá, že se ti líbí zástupci stejného pohlaví, dá se říci, že jsi emo. Spousta emo je totiž jako ty orientována na stejné pohlaví - i když holky většinou bývají lesbičky, kluci zase spíše bisexuálové. Jsi holka cítíš se, že tě přitahují i kluci i holky? Klid, i ty jsi samozřejmě emo. Nyní se pojďme podívat na to, jak dát najevo, že patříš k stále se zvětšující skupince emo lidiček.

Jak se česat a jak mít vlasy jako emo

Zatím tu nepadlo téměř to nejzásadnější - pokud chceš být emo, měl bys dbát na své vlasy. Právě vlasy mohou být jedním z hlavních poznávacích znaků příznivců stylu emo. To úplně nejjednoduší pravidlo, jak poznat svého emaře říká, že emař vždycky ukazuje jen jedno oko. Druhé má zakryté vlasy sčísnutými na patku. Nikdo neví, proč to tak je, obecně se traduje, že se tím snažíš ukrýt před světem nebo že to je jen prostě z nedostatku sebeúcty.
Jak mít emo vlasy
Druhou zásadní věcí v případě emo účesu je barva vlasů. Ta by měla být bez výjimky černá nebo hnědá. Jasně, jsou sice mezi náma bloďatí emaři, ale ti opravdu nejsou tak silní ve svém přesvědčení jako my ostatní! Prostě když chceš být emo, jdi do černé. Tečka. (barev na vlasy je všude spousta, takže proč se nějak zbytečně odlišovat?). (Dobře, přiznávám, emo budete i s jinýma barvama vlasů [ostře růžová, světle fialová, ledově modrá, jasně červená nebo zelená], já jen tu černou mám tak rád)

Je to nutnost pro emo boys and emo girls?

Nikde není psáno, že musíte mít dlouhé vlasy přes oko, nicméně tak budete snázeji identifikovatelní jinými emaři. V případě kluků je to tedy nutnost (ne ovšem nezbytnost). Holky mohou mít vlasy krátké i dlouhé, ovšem v každém případě by měly být doplněny nějakou čelenkou (nejlépe růžovou a nejlépe tam mohou být čelenky i dvě - čím víc čelenek, tím víc emo), případně nějakou odpovídající stuhou nebo sponou.

Emo styl, emo móda neboli emo fashion

Víš, že emo znamená v latině koupit? Takže jestli chceš být správný emař, musíš často nakupovat. Je jedno, co to bude, jde tu především o ten samotný nákupní akt. Přesně v okamžiku placení a předávání peněz té podivné osobě za kasou jsi na vrchlu ema. (Pozor: předtím, než se vrhnete na nákupy, je třeba si osvojit chození z koutů na denní světlo, viz dále). Ptáš se, co všechno si kupovat, pokud chceš být správný emo boy či emo girl? Náš malý módní průvodce ti v tomhle všem pomůže! Připraven? Jdeme na to…

Jak se oblékat jako emo boy

Jak bylo řečeno, obarvené černé vlasy, to je základ. Případně se ještě připouští velmi krátké vlasy (pokud vlasů není mnoho). Rozhodně nic nezkazíte zarostlou tváří (pokud máte co holit) - ovšem jen takovou tou po dvoudenním neholení! Na hlavu narazte čepici, tzv. che gevarovku. V uších (a jiných tělních částech) byste samozřejmě měli mít nějaký ten piercing (čím víc jich máte, tím více jste emo). Základem je pierc ve rtu, posunutý doleva či doprava. Noste uplé oblečení (kupujte si všechno o číslo menší!), všechno nejlépe černé občas ozvláštněné nějakou sytou barvou (především růžová). Rozhodně nic nezkazíte tzv. babičkovskými svetry (takové ty svetry, které jste neradi nosili jako malí), noste trička do V, zpod nich by měla vyčuhovat košile (většinou bílá). Kalhoty noste rozhodně uplé (nezapomeňtě, hiphop je out), ovšem na zadku volnější. Na ně napasujte nějaké perfektně padnoucí pásek s pyramidkami. Boty dle libosti, pravověrní emaři nosí jedině Conversky, ale nic ale nezkazíte skate botami, vanskami apod.
Buď emo boy

Jak se oblékat jako emo girl

Emo girls mají co se oblékání týče obrovské možnosti. Stylů, které emo ovlivnily je spousta. V oblečení nejsou žádná pravidla, ovšem platí že letí proužkované věci (samozřejmě opět převažuje černá), sem tam se někde mohou objevit puntíky, důležitý je patřičný temný make-up (který podtrhne vaše emo-já a dá všem najevo, že o ně nestojíte). Jako správná emo girl bys neměla zapomenout na různé doplňky, které z tebe udělají emo královnu. Jsou to především čelenky (nejlépe růžové), šály (čím delší, tím lepší) nebo různé korálky a přívěšky. Stejně tak by ti také neměly chybět piercingy (hodně populární jsou plugy do uší) a na nohách Conversky. Jinak se inspirujte světem okolo a hlavně se odlište těmi proužky. Převažující barvy by měly být černé, hnědé (khaki), tmavě zelené atp. Všechny křiklavé barvy by pak měly sloužit jako doplněk (tj. jen s čistě žlutým tričkem emo nebudete!). Inspirací budiž obrázky níže.
Buď emo girl

Oblečení pro něj i pro ni

Spousta doplňků se dá použít pro něj i pro ni. Jsou to hlavně odznáčky. Opět čím více, tím lépe. Těmi si můžete zkrášlit třeba batoh nebo tašku nebo rovnou oblečení (třeba u kluků na čepici to vypadá cool!). Jestliže nosíte brýle, jediný povolený typ jsou takové ty se silnými obroučkami, s nimiž budete vypadat opravdu intelektuálně. Dále můžete nosit nějakou tašku, k emu patří tzv. DYI žebračenky (plátěné tašky domácí výroby přes rameno), ale rozhodně nic nezkazíte nějakou kupovanou tašku (ale musí být přes rameno, batohy v emu moc nefrčí!). Tak, tím jsme probrali to, jak bys měl/a vypadat, aby jsi všem dala najevo, že jsi emo. Čti dál, abys věděl/a, kde na ty pravé emo boys and emo girls jako ty narazit!

Kde hledat emo lidi?

Člověk je sice tvor společenský, ale emo ne! Tedy občas je ale cool zajít do společnosti a ukázat, kdo je ten největší emař, že. Tady máš pár tipů na místa, kde se lidé vyznávající emo styl nejčastěji zdržují:
  • skate parky - pokud chceš být správný emař, tak sk8 parky sjou tím pravým místem k seznámení s dalšími emo kids
  • obchody s hudebninami - ovšem málokdy si tu něco koupí, mají přece internet!
  • v různých temných rozích a ulicích - většinou je poznáš podle toho, že kouří cigaretu a co 3 až 4 sekundy pohazují hlavou, aby si spravili vlasy padající do čela
  • knihovny - emo lidičky bývají často intelektuálové a rádi (a často) čtou různé manga komiksy a sledují anime
  • za počítačem - servery typu MySpace.com nebo VampireFreaks.com jsou plné emařů, stačí si najít jen toho nejvhodnějšího! (toho poznáte podle fotky v profilu, která by měla být focena z úhlu 37,5 stupně!)
  • na koncertě - koncerty jsou samozřejmě skvělým místem k potkání emařů

Emo mluva aneb jak být správným emařem na netu

Takže jelikož je třeba i v hlubokých vodách internetu dávat najevo, kdo a co je nejlepší (EMO!), je třeba si osvojit několik hlavních zásad, jimi když se budeš řídit, budeš správně emo. Začneme především tím, jak se vyjadřovat obecně. Pravidlo číslo jedna zní emoce. Ať už budeš o čemkoliv psát, nezapomeň zmínit, jak to na tebe působí, co to s tebou vnitřně dělá, jak se cítíš a zda z dané věci máš větěí či menší chuť na sebevraždu. Forma tvého sdělení by měla být pokud možno co nejvíce emo. Že nevíš, co to znamená? Tak třeba aby už jediný pohled na písmenka dával najevo, že tohle je opravdu EMOtivní text. Často používej zkratky, aby nikdo nevěděl, o čem píšeš (ale zase aby to emaři jako ty poznali!).
Emo ikonkaEmo ikonkaEmo ikonkaEmo ikonka
Určitě nic nezkazíš osvojením si tzv. leet [1337] speaku, což jsou různé zkratky typu omg (význam: "O můj bože"), wtf (význam: "Co to sakra je"), rofl (význam: "Z toho se válím smíchem pod stolem"), lol (význam: "Tak to bylo směšný"), imho (význam: "Já si myslím" [imho se dá navíc skvěle zkrátit jen na imo!]), populární české mtmmmr (význam: "Mám tě moc moc moc moc rád/a [samosebou čím víc "m", tím víc emo]). Rovněž nesmíš zapomenout na speciální emo smajlíky! To, že máš něco rád/a vyjádříš <3 (opět čím víc,…) nebo polibek můžeš někomu poslat ?-* (Pozor! :-* je obyčejnej [čti: ne-emo] polibek, tomu se vyhni!).
Aby jsi byl na netu odlišitelný od masy tupých oveček (ne-emařů), používej na chatech a na MySpace zásadně všeříkající přezdívky typu x.suicider.x nebo třeba x.ihavenoboy.x.

Jak být emo v kostce - shrnutí výše uvedeného

Noste dlouhé vlasy zakrývající jedno oko. Mějte profil na serverech typu MySpace.com. Tam vystavte své fotky, které by měly být zásadně z úhlu 37,5 stupně. Nikdy se na fotkách nesmějte. Pokud se nefotíte z tohoto úhlu, foťte se napřímo, ale přes zrcadlo (nezapomínejte na to skrývat část svého obličeje vlasy!). Oblečení noste převážně černé, sem tam ozvláštněné nějakou sytou barvou (růžová). Jeho velikost by měla být o číslo menší než běžně nosíte (aby bylo řádně upnuté). Pokud máte možnost výběru, volte oblečení s proužky, puntíky, na nohy potom boty značky Converse (klasické AllStarky). K oblečení volte různé emo doplňky jako jsou odznáčky, šály nebo třeba čelenky. Seďte v rohu a brečte, moc se nestýkejte s lidmi, když už, tak maximálně jen s těmi z MySpace. Pokud vás někdo z nich naštve, sežeňte si žiletku a začněte přemýšlet o sebevraždě a povězte o tom všem okolo. Poslouchejte emo muziku. Buďte in, buďte emo.
Be hardcore emo!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denisa Denisa | Web | 15. září 2007 v 10:23 | Reagovat

ahoj hlasnete pro me na http://mcr-doordie.blog.cz/0709/2-kolo-naj-domaceho-mazlicka

budu mooc rada a kdyz tak se podivej na muj 3 blog:www.welove-paris-hilton.blog.cz jinak super blog kdyz tak muj mazel tam je jako ferda tak hlasujte!!! plsky

2 Ural Drinker Ural Drinker | Web | 15. září 2007 v 14:23 | Reagovat

Moc pěkný text, který dokazuje a)velmi vysokou hladinu humoru u autora, b)naprostou demenci autora. Každopádně, chceteli být in, vyserte se na emo, ale hlavně už nikdy nelezte na ural.blog.cz se svejma dementníma vzkazama. Když si neumíte přečíst varování, musíte počítat s tim, že vás někdo pošle do píči.

3 Maky Maky | Web | 18. září 2007 v 10:10 | Reagovat

Hijky!Tak vám píču.Jsem v SONB,tak mi pjosím dejte hlásek-jsem tam jako Maky!Tady je adresa: http://adulik14.blog.cz/0709/1-kolo-souteze-o-nej-blog#komentar-16594265 DĚKUJU:-*

4 Maky Maky | Web | 18. září 2007 v 10:12 | Reagovat

Mimochodem teď koukám na ty chyby..já jsem nemocná takže taky trochu mimo.pardon když tam napíšu něco,co vůbec nedává smysl....:-)

5 Sehny-Terka Sehny-Terka | Web | 18. září 2007 v 16:33 | Reagovat

Ahojky u mě je bleskovka:)

6 GEHEIMNIS GEHEIMNIS | Web | 18. září 2007 v 16:48 | Reagovat

ahojky postoupila jsi do 2.kola SONB držim palce:)

7 Jazykový terapeut Jazykový terapeut | 19. září 2007 v 10:42 | Reagovat

(4) Však ono to dává smysl...

8 PP PP | 19. září 2007 v 10:51 | Reagovat

(7) Dává. Tak vám píču.

9 @-Kiss-Love-@ @-Kiss-Love-@ | 20. září 2007 v 15:41 | Reagovat

Ahojky, koukni se na můj blog..díky

10 distressedangel distressedangel | Web | 7. října 2007 v 15:51 | Reagovat

pěkně pitomej text...ae jako pardie dobrej

11 andy-EmO andy-EmO | 13. října 2007 v 17:09 | Reagovat

haha..to neznamena ze kdyz je to "in" tak hned to musi byt...jee to jje trapny...kdyz se ti to libi tak tim bud ae ze je to "in" tak hned to nemusis byt!!je  ty ses trapkaaa!jsem sama emo ptz se mi to libi a ne ze je to "IN"

12 Mucinci Mucinci | Web | 14. října 2007 v 13:29 | Reagovat

To píšeš komu?! Kdyby nám tak nás se to líbí a ne proto že je to in!

13 xxlovefreegirlxx xxlovefreegirlxx | Web | 20. února 2008 v 18:17 | Reagovat

to je blbej text doufám že je to myšleno ironicky

14 Romuška-Mucinci Romuška-Mucinci | Web | 20. února 2008 v 20:27 | Reagovat

JE TO IRONIE

15 MaTTy MaTTy | Web | 29. února 2008 v 18:01 | Reagovat

je to ironie!...nemužes se stat emo ze dne na den jako to většina bohužel děla x((...za tydle kecy by si ten kdo to vymyslel zasloužil pestí...

16 Suri Suri | 3. března 2008 v 19:02 | Reagovat

VY BLBEČCI.. VY USMRKANCI CO NEVÍ, CO JAK BY VYPLNILI ČAS!!!!!!!!!! JSTE OSTUDOU DNEŠNÍHO SVĚTA! NEMÁM NIC PROTI TÉTO MODĚ, NEMÁM NIC PROTI VAŠEMU LÍČENÍ, KTERÉ JE OTŘESNÉ, ALE JE TO PROSTĚ STYL, ALE CO MÁM PROTI JE ABSOLUTNĚ NEMOŽNÁ, NELIDSKÁ A BEZ INTELIGENCE VĚC, A TO UBLIŽOVÁNÍ!!! BÝT V DEPCE, TO JE KAŽDEJ NĚKDY! NEJSEM EMO A DEPKY MÁM ČASTO! NEVÁŽÍTE SI ŽIVOTA, PŘEJI VÁM, KDO ZKUSÍ SI PODŘEZAT ŽÍLY AŤ UŽ JE TO NAPOSLED... NIC JINÉHO SI TAKOVÝTO ČLOVĚK NEZASLOUŽÍ.... JAK JSTE MALINCÍ A NECHÁPETE JEŠTĚ NIC... HODNOTY ŽIVOTA A CO STOJÍ ZA TO V ŽIVOTĚ... PRO ŽIVOT JSOU DŮLEŽITÉ I RADOST A ÚSMĚV A LÁSKA A TO JAKÁKOLIV... JE MI VÁS LÍTO...

17 Tereza Tereza | 7. března 2008 v 21:51 | Reagovat

Docela DEMENCE ten článek, jako fakt sem se gebila, každej ať si dělá co chce, kdo chce bejt emo ať je, ale přijde mi totál uhozený hrát si na to, že mám depku !!!! HAHA, tu bud mám nebo nemám a eště blbější nápad je se zavírat doma, to musí bejt fakt zábava a eště....je mi fakt u prde** jestli sem "IN" nebo ne, hlavně chci bejt svá a metal a hip-hop miluju a to mi nikdo nevymluví !!!!!!!! :D

jo a na řezání člověk může bejt závislej, měla sem takový kámoše, tak bacha na to a serte na ňáký předpisy, hlavně se nenechte ovlivňovat, jen vy sami víte, co je pro vás nejlepší

P.S. : ty uplý kalhoty musej bejt děsivě nepohodlný :D

18 Sk8 Sk8 | Web | 8. března 2008 v 14:39 | Reagovat

Jako newím CO mathe Za problemo I Bllondskynky muzou BEjT EmO!Já Sem BLoNd a SeM EMO !!!!!!!!!XD XD XD

19 ýMoU_wOrLd ýMoU_wOrLd | 12. března 2008 v 18:10 | Reagovat

hm malá inteligence se projewuje rychle!!!!"CHCEŠ BÝT IN BUĎ EMO"!!!!!hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:D:D:Dje to děsně vtipné a o vaší mentalitě se nedá pochybowat!!!

20 Romuška-Mucinci Romuška-Mucinci | Web | 12. března 2008 v 18:17 | Reagovat

JEŽIŠ KOLIKRÁT MÁM ŘÍKAT ŽE JE TO IRONIE?!!!!!!!!!!

21 EMO? NO EMO? NO | 13. března 2008 v 13:58 | Reagovat

TY WOE EMO? IN JE  CHODIT VEN S KAMOSEMA A KAMOSKAMA A NE BEJT ZALEZLA DOMA? A KDO BUDE HODNOTIT JESTLI STE IN? NEBO NE? DYT SE  ZNIKYM NEBAVITE TODLE JE ZKURVENEJ BLOG,AT JE TO IRONIE NEBO NE PROC TO SEM DAVAS?

22 Romuška-Mucinci Romuška-Mucinci | Web | 13. března 2008 v 18:43 | Reagovat

JEŽIŠ NEMUŽU POCHOPIT JAK TO NĚKDO NEMUŽE POCHOPIT!!:D:D :-/ :-/

23 x..GeNtUšA..x x..GeNtUšA..x | 19. března 2008 v 15:56 | Reagovat

TAK JA NEVIM PROC BY MELI MIT EMARI FURT JEN DEPKY NENI TO PRAvidlo kdyz ses emo musis mit depky... ja osobne emo nejsem...ale mam hafo kamosek co sou a o nejakych castych depkach se mluvit neda... rozhodne je mivam casteji...

24 Nikitka Nikitka | E-mail | 10. dubna 2008 v 18:55 | Reagovat

Jako toto je fakt traps!!! Hlavně to s tím sebepoškozováním...Mně se taky líbí EMO,ale toto je trochu přehnaný ne??

25 Nikola Nikola | 10. dubna 2008 v 18:57 | Reagovat

Tak toe traps!!! Jako hlavně to sebepoškozování...Mně se taky líbí EMo,ale toto je docela hodně přehnaný ne???

26 TricStorm TricStorm | 11. dubna 2008 v 11:03 | Reagovat

pýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýčovinyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy to sou :X:X suck emo ^shity xD

27 emo girl emo girl | 8. května 2008 v 10:47 | Reagovat

nesnáším tyhle náwody!!!!

28 Lady Faranka - GOTHIC is best, DEMO is dead!!! Lady Faranka - GOTHIC is best, DEMO is dead!!! | 10. května 2008 v 15:19 | Reagovat

I kdyby to byla ironie, tak si mě právě hodně nasrala. Hudební styly pch... jo a Fall Out Boys nejsou (d)emaři, když smutnou mjuziku tak smutnou, ale Whitin temptation, Evanescence a podobný skupiny patří nám, Goths. My alespoň ve většině případů nejsme buzny!!! JO a ještě ten

obrázek na kterém je napsáno Nikky(o kousek výš) není

DEMO ale Goths, vy používáte tmavý make-up a my používáme co nejvíce bílý. TAKŽE SI LASKAVĚ NASER DEMO!!!

29 Hudynka Hudynka | 28. června 2008 v 17:37 | Reagovat

Emo je In???kazdej si muze byt co chce....treba nekdo nechce byt EMo dokazes ho ty kozo jedna donutit ab byl Emo?

30 ranieri ranieri | E-mail | 30. června 2008 v 0:00 | Reagovat

Jak jsem jiz uvela: jedine co mam z toho vaseho Ema, je jen to rozrezane zapesti a navic tedy i predlokti. Zbytek, tedy ten image, budu muset dohnat, aby si o me nikdo nemyslel ze jsem obycejne pako.....

31 cannabiska cannabiska | 18. července 2008 v 19:54 | Reagovat

ehm tak tohle je přehnaný.........jak bych to řekla i když emo nejsem tak bych spíš řekla že emo je životní styl + hudba a ne taík toto co tu placáš!Nepleť sem mezi emo neakej shampooňáckej styl!!!!!!!Jo a esi máš něco proti punku tak si naser jo punk nei móda punk je životní styl  PUNK'S NOT DEAD...................omg omg nechápu jak něgdo může napsat takový pičoviny omg omg jak gdyby mě tu poučoval můj tříletej brácha víš co bude nejlépší?gdyž si tenhle článek smažeš abys nedostala víc takových "kritických" komíku!!!!!!!!!!a rada pro příště : piš to o čem dobře víš!!!!!!!!!

32 cannabiska cannabiska | 18. července 2008 v 19:58 | Reagovat

to RANIERI :víš co sklidni se!!!!!!emo neí o sebepoškozování,emo je životní styl,dělat to co ti dává nejvíce emocí a emotivní hudba..atd. gdybych to tu šechno vyjmenovala tak by mi musela nejprve upadnout huba.

33 Zuza Zuza | Web | 7. srpna 2008 v 21:55 | Reagovat

větší kecy o tomhle stylu sem už dlouho nečetla..... xD eště teď se tlemim :-D

34 Pájka Pájka | 14. října 2008 v 16:46 | Reagovat

Tak chvíli když sem si to tu pročítala a nevedela, jestil je to parodie. Nebo skutečnej názor skutečnáho člověka :-O Chudáci lidi, co o emo nemaj nejmenší tušení a jako první si přečtou tenhle blog, je to jedne velká blbost! Kolik čelenek máš, tolikrát si emo. No větší trapnpxt sem v životě neslyšela!!! :-D :-D Emo neni jenom o čelenkách a pruhovanym černym oblečení.. ! :-/

35 Sabuliii Sabuliii | 22. října 2008 v 18:41 | Reagovat

hh Souhlasím s Pájkou :-D :-D :-D :-D docela mrtě hele... nejspíš ani neexistuju :-D lool :-D

36 hip-hoperka hip-hoperka | 29. října 2008 v 16:19 | Reagovat

no fuj emo to bich nikdy nebila

37 hip-hoperka hip-hoperka | 29. října 2008 v 16:20 | Reagovat

je to strašně trapny bejt emáčko

38 Bla bla Bla bla | 18. ledna 2009 v 19:37 | Reagovat

Panebože tu se píšou samé bláboly...Emo je styl založený na emocích, hudbě atd.. Ale ne na tom jakože kdo chce být in ať je Emo!!! Ten kdo vymyslel tento článek s nazvem chceš být in buď Emo Je TRAPNÝ!! Ani si tento styl nepochopila tak tu nemel nic takového že je to in.. a buďte jím všichni!! :!

39 omg omg | 18. ledna 2009 v 20:11 | Reagovat

Ty seš taková kráva!!!

40 polinuShka polinuShka | Web | 31. ledna 2009 v 22:49 | Reagovat

Ten článeK jekRavina...člověk si neřekne 'teď budu eMo' ... to prostě nejde,ti lidi mají důvody proč se jimy staly apod. ... neJsem žádná zastánkyně tohoto životního stylu ... dávno to není IN ...

41 majketka majketka | 12. dubna 2009 v 18:48 | Reagovat

emo neni nejlepsi ja sem treba napul skejtacka a nejezdim na skejtu

42 IwushQa IwushQa | 3. července 2009 v 21:16 | Reagovat

Kristepane EMO není vůbec in! To jakože když je něco in tak se musím řezat přebarvit si vlasy a líčit se jak klaun, punk, hip hop a skejt je 100x lepší!

43 | 21. července 2009 v 11:19 | Reagovat

fůůůůůůůj xD
dětě se podřezat,psychouši XDDDDDDDDDD
nojo,ty vaše EMOce XDDDDDDDDDDDDDDD
je mi z vás na blití xDDDDDDDD

44 EMODAN EMODAN | 28. srpna 2009 v 20:47 | Reagovat

SORRY,ale kde ste vzali tu blbost že se emaři žeřoua sou pořád v depresi,vždyt smích je taky emoce-emo jsou emoce

45 UF-ooo UF-ooo | 25. října 2009 v 9:51 | Reagovat

Hehehehehe...jako parodie fakt dobrý....XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Taká kravina XDDDDDD

46 Wejunka Wejunka | Web | 3. ledna 2010 v 16:18 | Reagovat

tokio hotel neni emo co??? odpovis mi na muj blog prosim je jedno kam ja si to najdu

47 denisa denisa | 12. února 2010 v 19:23 | Reagovat

tak tady ten článek je tak blbý až se mi chce z něho brečet....musíš být zalezený doma nekouřit nepít žádný sex hmmm to neni celibrát bože probudtese magoři

48 nikola nikola | 12. února 2010 v 19:26 | Reagovat

navádět někoho aby si ubližoval je pěkná pičovina...když se do těch sraček někdo dostane tak je to hodně v prdeli...viděla sem holky co se v létě nemohly vysléct protože měly jizvy po celém těle!

49 Lucka Lucka | E-mail | 16. února 2010 v 19:25 | Reagovat

bozeeeee......takovy srackyy....:D:D lolec....kdo sem muze psat neco takovyho??BUUD *IN* TWLEEE :D:D rezej seeee a nos na palici 10 celenek a potom budes *IN* :D:D:D sracky, sracky, sracky......timhle clankem si udelala z emaru naprosty paka.....

50 Nikemó Nikemó | Web | 19. července 2010 v 20:24 | Reagovat

[43]:
Thy krawko !!! Když nic nevíš thak drž thlamu !!! Máme se podřezat ??? =,( theď si mě thak nasrala že o thom normálně přemýšlím... =(( ale thu radost thi neudělám thy p!tko !! =,( Už prosimthě neotwírej hubu !!!
"EMO" thothiž není yen o podřezáwání, bolesthi, depkáx ale o "citex" ať už smutku, lásce, radosti, bolesti nebo jakýxkoliv jiných (po)citech. Ye tho o thom nehrát si na kamenou twář ale proyewit se- ukázath,jak se cítíš !! =,( DOUFÁM ŽE SE THU UŽ NEOBĚVÍ ŽÁDNÉ DALŠÍ ANTHI-EMO KECY !!! =,(( NEBO UŽ SE OPRAVDU ŘÍZNU (nejsem psycho - ale řezání pomáhá, aspoň mě...ta bolest přehluší všechno...ale jizvy připomenou jak sem byla debilní..) ?-(

51 Nikemó Nikemó | 19. července 2010 v 20:26 | Reagovat

[49]:
Paka ??? za paka považuju thy debilní kokoty co nás bijou naulicích a mají blbé kecy !!! =,(

52 endysha endysha | 17. září 2010 v 21:28 | Reagovat

tk jko emo sem uzhpekne dlouho ale spamatujte se thohle nema s emem nic spolecnyho .. nwm kterej debil todleto psal :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama