Paris Hilton - životopis

10. června 2007 v 15:01 | Romusska and Nicoolka |  Paris Hilton
Paris Hilton-životopis
Modelka , herečka
Narodila se :17.02.1981,New York,USA
Znamení: Vodnář
Přezdívka: "Star"
Životopis: Paris Hilton je jednou z největších Superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple life , kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna.Dále se objevila v televizních sériích theO.C.,Las Vegas,Veronika Mars a The George Lopez Show či malých cameorolích ve filmu Život s Helenou, Zoolender,The Cat in the hat a Wonderland masakr.
Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!,která bude do kin uvedena podzim tohoto roku.V září 2004 publikovala autobipgrafickou knihu Confessions of an Heiress: A tongue-in-Chic Peek Behind the Pose,která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu(je tváří Guess pro rok 2005),zpívá(na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album),je po ní pojmenována vůně"Paris Hilton",přes Amazor.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů ,,Club Paris"(první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005),pracuje v charitě a organizacím na ochranu práv zvířat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti Paris Hilton??

Jo je upa klásna! 47.1% (81)
Je v poho 16.9% (29)
Neznám ji 7% (12)
Nesnáším ji! 29.1% (50)

Komentáře

1 katrin katrin | 17. dubna 2008 v 15:26 | Reagovat

Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).

Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.

Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.

Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.

Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.

Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.

Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.

Nebo

se to nikdy nestane...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama