Paris Hilton - ve vězení

10. června 2007 v 18:01 | Romusska and Nicoolka |  Paris Hilton
Los Angeles - Dát si skleničku a řídit, to nejde dohromady a týká se to i obdivovaných celebrit. Dědička hotelového impéria Paris Hilton byla v Los Angeles obviněna z řízení pod vlivem alkoholu, za což jí vedle pokuty ve výši tisíc dolarů hrozí až půl roku za mřížemi. Americká policie zadržela 25letou hvězdu televizní show The Simple Life začátkem září v Hollywoodu kvůli podezření z řízení pod vlivem omamné látky. Hiltonová podle nich vykazovala znaky intoxikace. Na základě provedeného testu zjistili, že Paris v krvi měla minimální hladinu alkoholu umožňující zatčení. "Měla jsem jednu margaritu," přiznala později v rozhovoru pro rozhlasovou stanici KIIS-FM.
Čtvrtek 10.5. 2007, 08:00
Zdá se, že kdo ze slavných nebyl ve vězení nebo nevyfasoval od soudu aspoň veřejně prospěšné práce, jako by nebyl! Jak jinak si vysvětlit fakt, že stále více zahraničních hvězd končí před soudem?Od 5. června stráví celých 45 dní ve vězení za to, že řídila bez řidičského průkazu a navíc v tříleté podmínce, kterou dostala za opakované řízení v opilosti. Paris už balí kufry a těší se, jak si celu vymaluje narůžovo...
S právníkem Richardem Huttonem navštívili skandalistku v úterý 5.června a pobyli u ní dvě hodiny. Povalečka z vyšší vrstev se podle jejich prohlášení cítí emocionálně rozrušená a traumatizovaná.Doktor Sophy pečuje o psychické zdraví vězeňkyně již osm posledních měsíců. V květnu pak soudu řekl, že Hilton byla tak rozčilená ze svého rozsudku, že nebyla schopná žádné smysluplné účasti na žalobě vznesené proti ní za urážku na cti a pomluvy, v níž je žalována o deset milionů dolarů.Psychiatra za Paris poslala osoba, která ji doprovázela do vězení v neděli před půlnocí. V pondělí dědičku navštívil její právník, ten však tvrdí, že je jeho mandantka schopná zvládnout 23 hodin denně v cele na samotce."Paris je velmi nestabilní. Bez doktora Sophyho by to nepřežila. Ještě má před sebou dvacet dní, ale už teď musí být úplně na dně," prozradila Hilton kamarádka.
Paris Hilton propustili z vězení po třech dnech strávených za mřížemi. Údajně pro zdravotní problémy. Bude ale v domácím vězení, během kterého musí nosit na noze elektronické zařízení, které bude hlídat její pohyb. Propustili ji po konzultaci s lékaři, ale žádné zprávy o jejím zdravotním stavu policie nezveřejnila. Původně měla nastoupit na 45-denní trest odnětí svobody za porušení podmínky, když řídila auto i přes již odebraný řidičský průkaz.
Hvězda bulvárních tisků přišla do vězení s matkou. Policie jí vzala otisky, vyfotografovala ji, podrobila lékařské prohlídce a přidělila jí oranžovou uniformu. Po první noci strávené ve vězení její právník oznámil, že jeho klientka je v pohodě a čas strávený v cele využívá k sebereflexi a rozmýšlí se nad tím, jak učinit tento svět lepším. Zárověň prohlásil, že Paris je potrestaná už dostatečně jen tím, že je známá celebrita.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti Paris Hilton??

Jo je upa klásna! 47.1% (81)
Je v poho 16.9% (29)
Neznám ji 7% (12)
Nesnáším ji! 29.1% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama