Paris Hilton - nové informace z vězení

12. června 2007 v 16:46 | Romusska and Nicoolka |  Paris Hilton

Nejí, nemůže spát, bere antidepresiva

//<![CDATA[ HTMLzahlavi = '<div class="reklama-clanekrect">'; HTMLzapati = '<\/div>'; IM_pozice(6518, HTMLzahlavi, HTMLzapati); //]]>

S blonďatou dědičkou miliard Paris Hilton to vypadá bledě.

Hvězdička, která za poslední týden obsadila první stránky všech světových novin, je absolutně na dně. Jak uvádějí zdroje z losangeleského vězení, kde nyní tráví šestý den svého 45denního trestu, Paris bere léky proti depresím a nemůže zamhouřit oka.
"Být ve vězení je zatím nejtvrdší věc, jakou jsem zažila," napsala Paris v prohlášení, které zveřejnil její obhájce Richard Burton. "Věřím, že se touto zkušeností učím a vyvíjím," dodala. Nyní je umístěna v samostatné cele s prosklenými dveřmi, kde na ni neustále někdo dohlíží. Přesto nemůže spát, třese se po celém těle, brečí a bere antidepresiva.
Je prý vším velmi vyčerpaná a stále přemýšlí, co udělala špatně. Svůj obraz krotké a ublížené dívenky podpořila ještě dalším prohlášením. Protože se její kauze stále věnují všechny sdělovací prostředky, vyjádřila přání, aby si začaly všímat také jiných věcí: "Doufám, že se veřejnost bude věnovat důležitějším věcem, jako jsou například muži a ženy, kteří slouží naší zemi v Iráku," řekla doslova. Svým obhájcům také nařídila, aby nežádali o odvolání.

Paris Hilton byla do vězení převezena v neděli minulý týden. Měla si odsloužit 23 dní, tedy zhruba polovinu z nařízených 45 dní. Lhůta jí měla být zkrácena za dobré chování. Paris však neustálými stížnostmi na svůj psychický stav obměkčila šerifa Leea Bacu a ten ji bez povolení soudu propustil do domácího vězení s elektronickými pouty. Když se to však dozvěděl soudce, nařídil další líčení a po rozsudku odjela Paris zpět za mříže, tentokrát ovšem s plnou sazbou 45 dní.

Paris Hiltonová: Z vězení na psychiatrii?

//<![CDATA[ HTMLzahlavi = '<div class="reklama-clanekrect">'; HTMLzapati = '<\/div>'; IM_pozice(6518, HTMLzahlavi, HTMLzapati); //]]>

Paris Hiltonová půjde znovu za mříže, nebo minimálně do psychiatrické léčebny.

Tak to vidí kalifornské státní zastupitelství, které si nedokáže vysvětlit, jak se povalečka z vyšší vrstev mohla dostat z věznice do domácího vězení. "Pokud na tom byla psychicky tak špatně, že odmítala jíst, celé noci probrečela a chtěla se pokusit o sebevraždu, musí se jít léčit," říká zdroj ze zastupitelství, který si nepřál být jmenován. Paris dnes čeká soudní stání, soudce rozhodne, zda půjde znovu za mříže.
Šestadvacetiletou Paris včera kvůli "zdravotním problémům" převezli z věznice domů a šerif jí nařídil domácí vězení. "To však není v jeho pravomoci," ohrazuje se státní zastupitelství. "Důvodem propuštění do domácího vězení byl totální nervový kolaps. Obávali jsme se, že by se mohla pokusit o sebevraždu," uvedli lékaři a strážci z věznice.
"Je to výsměch americkému právnímu systému. Není to nic jiného, než speciální a výjimečné zacházení, které je nepřípustné," míní odbornice na americké právo Susan Filanová. "Už to, že pětačtyřicetidenní trest stáhli na třiadvacetidenní, je podivné."
Paris nyní nesmí z domu na krok. Po dobu čtyřiceti dnů ji bude hlídat elektronický náramek. Dědičce hotelového impéria se přitom ve věznici skutečně dostávalo speciálního zacházení. Byla oddělena od více než dvou tisícovek spoluvězeňkyň, odmítala jíst jídlo, které bylo mnohem lepší, než se dostává ostatním uvězněným, a brečela celou noc tak, že ji personál musel neustále uklidňovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti Paris Hilton??

Jo je upa klásna! 47.1% (81)
Je v poho 16.9% (29)
Neznám ji 7% (12)
Nesnáším ji! 29.1% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama