Dopis z tábora

15. června 2007 v 22:34 | Romusska and Nicoolka |  Srandovní psaní
Ahoj mami!
Náš soudruh vedoucí nám řekl, abysme napsali rodičům, jestli jste jako viděli ty záplavy v televizi a máte o nás strach. My jsme všichni v pořádku. Jen nám to odplavilo jeden stan a dva spacáky.
Naštěstí, nikdo z nás se neutopil, neboť jsme právě byli na horách a hledali jsme Jožu. Víš co, prosím tě, zavolej Jožově mámě a řekni jí, že je Jožo v pořádku. Teď nemůže psát, protože má ruku v sádře.
Taky bylo super, jak jsme jezdili ve voze bezpečnosti. Ale Jožu bysme v té tmě asi nikdy nenašli, kdyby nebylo těch blesků. Soudruh vedoucí se na Jožu hněval, protože šel na túru sám a nikomu nic neřekl. Jožo tvrdí, že to řekl, ale bylo to zrovna v době toho požáru, takže ho nikdo neslyšel. Ostatně, víš, že když naleješ benzin do ohně, že to vybuchne? Mokré dřevo nechtělo vůbec hořet, zato chytil jeden z našich stanů a taky některé naše věci. Honza teď vypadá trochu divně, ale to jen dokud mu nenarostou znovu vlasy. Vrátíme se v sobotu, teda jestli se soudruhu vedoucímu podaří opravit auto.
Ta bouračka taky nebyla jeho chyba. Když jsme odjížděli, brzdy byly ještě v pořádku. Soudruh vedoucí povídal, že ale máme očekávat, že se na takovém starém autě určitě něco pokazí. Asi proto mu ho nechtěli pojistit. Ale my si myslíme, že je to skvělé auto. Soudruhovi vedoucímu vůbec nevadilo, že jsme mu ho zašpinili a když bylo vedro, vozili jsme se na zadním nárazníku. Úplně nejlepší je, když se v takovém autě vozí deset lidí. Soudruh vedoucí nám také dovolil, aby jsme šoférovali, a ti, co už se nevešli do auta, byli v přívěsu. Tak jsme jezdili, dokavaď nám to příslušník nezakázal. Soudruh vedoucí je fakt super chlapík. Teď učí řídit Tomáše. Ale už ho nechává jezdit jen na horských cestách, kde není provoz, ale jen náklaďáky, co vozí dřevo.
Včera jsem nad Davidem vyhrál oběd, protože jsme se vsadili, jestli Jožka po tom žihadle upadne do bezvědomí nebo ne. Jožka tvrdil že je to jen vosa a já říkal že je to sršeň a vyhrál jsem! Soudruh vedoucí se na nás ale trochu zlobil, že jsme měli Jožku odvézt k doktorovi hned a nečekat až omdlí. Ale zase nás pochválil, jaké jsme udělali skvělé nosítka ze dřeva a že jsme se nesázeli o peníze. To ale ani nešlo, protože jsme se ze všech našich peněz složili na pokutu pro toho esenbáka.
Dnes ráno všichni kluci skákali ze skal do jezera a potom měli jezero přeplavat. Ale protože já neumím plavat a Míša se bál, že se utopí, tak nám vedoucí dal kánoe, aby jsme se přeplavili. V jezeře ještě plavalo dřevo, co tam naplavily ty povodně. Soudruh vedoucí nám ani nedal záchranné vesty, ale nechtěli jsme ho otravovat, protože opravoval auto. Víš co? Všichni jsme dostali odznak za kurz první pomocí. To bylo když se David potápěl v jezeře a pořezal si ruku.
A kromě toho, já a Vláďa jsme dostali vyrážku. Soudruh vedoucí povídal, že to je asi otrava z toho zkaženého kuřete. On povídal, že takovou podobnou vyrážku dostal ve vězení.
Teď už ale musím jít. Jdeme do města poslat pohledy a koupit náboje. Neboj se o mě. Máme se dobře.
P.S. Už umím házet nožem líp než mladý Fera!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máš icq??

Jo mám 89% (460)
Nemám ale budu mít 2.7% (14)
Nemám a nechci 3.1% (16)
Nemám 5.2% (27)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama