Červen 2007

Justin Timberlake - životopis

30. června 2007 v 13:37 | Romusska and Nicoolka |  Justin Timberlake

Zpěvák

Datum narození:31.01.1981
Místo narození:Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Vodnář
Životopis:
Justin se narodil a vyrůstal v Memphis v Tennessee. Od malička se mu zalíbilo zpívání a tancování. Svou první soutěž "Dance Like New Kids On The Block", vyhrál jako malé dítě. Poprvé se v televizi objevil v jedenácti letech v show pro mladé talenty "Star Search", kde zpíval country music.Obrovský zlom ve své kariéře přišel v roce 1992, když mu byla nabídnuta šance pravidelně vystupovat v Disneyově "Mickey Mouse Club". Po dvou letech vystupováni dokázal jako umělec velmi dobře zapůsobit. V pořadu se potkal s budoucím spolupracovníkem z *NSync Joshua Scottem Chasezem a popovými princeznami Christinou Aguilerou a Britney Spears.Po ukončení vystupování v Mickey Mouse Clubu se po naléhání Chrise Kirkpatricka připojil k nové chlapecké skupině. Společně tedy s Kirkpatrickem, Chasezem, Joey Fatonem a Lance Bassem vytvořili skupinu *NSync. Po značných úspěších v zahraničí se koncem devadesátých let podařilo *NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem "Strings Attached and Celebrity".V přímém souboji s Backstreet Boys byl *NSync mnohem více dynamickou skupinou mladých zpěváků. Což skupině pomohlo dosáhnout neobyčejných úspěchů v prodeji nosičů a mnoha ocenění. Přestože byl Justin nejmladším členem skupiny stal se nejvýraznější a brzy vůdčí osobností, která měla obzvláštní nadání na zpěv a tanec.K obrovskému růstu jeho popularity mu velmi pomohl románek s mladou popovou královnou Brytney Spears. V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií a byl nazýván královským párem popu. Ačkoliv jejich vztah dlouho nevydržel, popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.


V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru, je připraven získat nové fanoušky s jeho prvním sólovým albem "Justified". Justin má také vlastní organizaci "Justin Timberlake Foundation" pro podporu výuky hudby na školách.

Pink - Životopis

29. června 2007 v 13:46 | Romusska and Nicoolka |  Pink
Datum narození: 08.09.1979
Místo narození: Doylestown, Pennsylvania, USA
Znamení: panna
Životopis: Pink se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".

Ve čtrnácti složila svou první píseň. Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.

Jeden pátek se v klubu zastavil obchodní zástupce z MCA Records, který hledal někoho, aby zaplnil místo v nové R&B-kapele. Písně Pink se mu zalíbili a požádal ji, aby se zúčastnila konkursu do skupiny s názvem Basic Instinct. Pink měla však pocit, že do skupiny nezapadá. Basic Instinct byl pro Pink jen přechodná záležitost. Další skupina, kde se Pink objevila, byla Choice. Přesto nedokázala v žádné skupině zapadnout, nejlépe se cítí jako sólová zpěvačka.

Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra.

Její debutové album "Can't Take Me Home" vytvořila na jaře 2000. Hned po uvedení se album stalo velmi oblíbené a získalo si samou chválu. První singl "There You Go", se ihned po uvedení dostal do TOP 40 nejhranějších singlů v USA.

Druhý singl "Most Girls", slavil stejné úspěchy jako jeho předchůdce, jestli ne více.

Její druhé album s názvem "M!ssundaztood" vydala v roce 2001. Odtud pochází velký hit Get the party started, který dostal cenu Grammy.

2004 Pink vydává další album Try this, tohle album se tak neuchytilo, protože je více rockovější, její styl. I když bylo celé album spíše pro rockovější fanoušky, uchytilo se několik hitů, jako je např God is a DJ, nebo Trouble. Na tohle CD navazovalo turné po celé Evropě(Try this tour 2004), kde poprvé také navštívila Českou republiku a své české fanoušky podstila v Sazce Areně.

Pink si dala delší pauzu a zničeho nic oznámila že se bude vdávat se svým přítelem Careyem Hartem. Seznámila se s ním na motokrosových závodech, pár byl velmi chaotický pořád se rozcházel. Až najednou Pink požádala Careyho o ruku, také na motokrosových závodech, kde s před 5 lety setkali, Hart příjmul, a 7. ledna 2006 se odehrála na kostarické pláži svatba.

Téhož roku neskončila, vydala album I'm not dead odkud pochází singl Stupid girls který uráží všechny namyšlené fifleny typu Paris Hilton, či Jessica Simpson. Od této doby je Pink Paris úhlavní nepřítelnkýní! Velkým hitem to neskončilo, potom následoval neméně úspěšný hit Who knew, či U+Ur Hand, Nobody knows. P!nk udělala už své druhé velké turné po Evropě(I'm not dead tour 2006), kde také už po druhé zaprouzdala i do Prahy. Po dlouhém tour navazovalo tour s Justinem Timberlake a také tour v Austrálii. Po vyčerpávájicích koncertech P!nk natočila dva videoklipy, Leave me alone(I'm lonely) a provokujécé Dear Mr. President, která byla zakázána v amerických rádii, jako provokace Georga Bushe. 15.dubna 2007 bylo i v České republice vydáno DVD Live from Wembley, zdomunteváno z koncertu z Anglického Wembley.

Anastacia - CéDéčka

28. června 2007 v 18:12 | Romusska and Nicoolka

Not That Kind

rok vydání 2000
Anastacia - Not That Kind - obrázek alba
 1. Not That Kind
 2. I'm Outta Love
 3. Cowboys & Kisses
 4. Why'd You Lie to Me
 5. Who's Gonna Stop the Rain
 6. I Ask of You*
 7. Don'tcha Wanna
 8. Made for Lovin' You
 9. Black Roses
 10. Yo Trippin'
 11. One More Chance
 12. Same Old Story

Pieces Of A Dream

rok vydání 2005
Anastacia - Pieces Of A Dream - obrázek alba
 1. I'm Outta Love
 2. Not That Kind
 3. Cowboys & Kisses
 4. Made For Lovin' You
 5. Paid My Dues
 6. One Day In Your Life
 7. Why'd You Lie To Me
 8. You'll Never Be Alone
 9. Left Outside Alone
 10. Sick and Tired
 11. Welcome To My Truth
 12. Heavy On My Heart
 13. Everything Burns
 14. I Belong To You (Il ritmo della passione)
 15. Pieces Of A Dream
 16. In Your Eyes

Anastasia

rok vydání 2004
Anastacia - Anastasia - obrázek alba
 1. Seasons Change
 2. Left Outside Alone
 3. Time
 4. Sick and Tired
 5. Heavy on My Heart
 6. I Do
 7. Welcome to My Truth
 8. Pretty Little Dum Dum
 9. Sexy Single
 10. Rearview
 11. Where Do I Belong
 12. Maybe Today

Freak of Nature

rok vydání 2001
Anastacia - Freak of Nature - obrázek alba
 1. Freak of Nature
 2. Paid My Dues
 3. Overdue Goodbye
 4. You'll Never Be Alone
 5. One Day in Your Life
 6. How Come the World Won't Stop
 7. I Thought I Told You That
 8. Why'd You Lie to Me
 9. Don'tcha Wanna
 10. Secrets
 11. Don't Stop (Doin' It)
 12. I Dreamed You

Diplomek

28. června 2007 v 17:48 | Romusska and Nicoolka |  Naše diplomky


Chat:-D

28. června 2007 v 17:28 | Romusska and Nicoolka |  Srandovní psaní

Eva Longoria - dvojčata

26. června 2007 v 18:56 | Romusska and Nicoolka |  Eva Longoria
EVA VS. VANESSA photo
A dokonce trojčata :-D jakoby neměli prachy na jiné hadry :-D

Eva Longoria - bez make upu

26. června 2007 v 18:48 | Romusska and Nicoolka |  Eva Longoria
s make-upem

Tafrob - videa

26. června 2007 v 18:35 | Romusska and Nicoolka |  Tafrob
Todle se mi hafo moc líbí ... je to z Rap Fight ... Tady máte rozhovor s Tafrobem xD

Tafrob - fotky

26. června 2007 v 18:17 | Romusska and Nicoolka |  Tafrob

Tafrob- životopis

26. června 2007 v 18:09 | Romusska and Nicoolka |  Tafrob

TAFROB

Jeden z nejnadanějších českých mcs, svou rapovou kariéru nastartoval v kapele ZW Cirkus, kam ho před 7-8 lety přitáhl zakladatel původní sestavy Jiří Walker. Prvotní nezdar a neúspěch se pro něj stal hnacím motorem k tvrdému tréninku a již za pár let slavil první úspěchy na poli freestyle betlů. Po prvním vyhraném souboji na jednom z prvních freestyle contestů na akcích Foundation následovala celá řada vítězství, korunovaná ziskem trofeje pro vítěze na Foundation finále. To znamenalo otevřenou cestu až k prvnímu titulu neoficiálního krále českého freestyle rapu na druhém Hip-hop Kempu. Tuto korunu třímá dodnes a prakticky nenašel sobě rovného konkurenta. S kapelou ZW Cirkus (Tafrob, Jiří Walker, Dj Maztah) objel velkou část země, v roce 2004 skupina na labelu XProduction / Zee Prime vydala vinyl singl Já bych si přál / Obě strany mince, který se může pochlubit celkem slušnou prodejností a za rok a půl je prakticky vyprodán. Nedlouho po té začíná Tafrob koketovat se sólo kariérou a postupně dává dohromady koncept svého debutového sólo alba. Celkem hlasitě o sobě dal vědět na sklonku minulého roku, kdy mění label a na nově založené značce Blind Deaf přináší nový zvuk v podobě kontroverzního singlu Nuda v Brně. Se svým parťákem Dj Maztahem dává dohromady novou koncertní show a kolaboruje s mnoha mcs, jako například Jay Diesel, Idea Fatte, Moja Reč a další. Pomyslný vrchol v jeho battle kariéře je účast ve velkém finále RapFightu, kde se utká společně s Marpem a Zverinou o 100 000 CZK. Koncem roku 2006 by mělo vyjít na labelu Blind Deaf Tafrobovo album.
tafrob2
tafrob1

Conversky - tkaničky

25. června 2007 v 20:04 | Romusska and Nicoolka |  Converse

Marpo - fotky

25. června 2007 v 15:07 | Romusska and Nicoolka |  Marpo

Marpo - životopis

25. června 2007 v 15:06 | Romusska and Nicoolka |  Marpo
Marpo - životopis
Ota "Marpo" Petřina, narozen v roce 1985, s rapem začínal zhruba ve 13ti letech. Začínal asi jako každý nahráváním na magnetofon a mikrofon za pár korun a koncerty byly jen pro pár lidí. Marpo mezitím vydal 3 neoficiální cd v angličtině - Lyrical Heavy Weight, Verbal Expression Vol. 1 a Verbal Expression Vol. 2. O pár let později Marpo založil s Mc Wohnoutem, Oerem, Shareemem A Dj Paickem kapelu Charakter, která se v průběhu let zůžila na Marpa, Wohnouta a Dj Paicka.

V roce 2005 se Marpo seznámil s Gipsym z kapely Syndrom Snopp, který mu vyprodukoval desku "Původ Umění", které se prodalo okolo 1000 ks. Tato deska měla na svědomí také mediálně známý beef mezi Marpem a Indym. Na desce hostovali např: Outthere z New Jerzey, Gipsy, Hugo Toxxx a nebo Mc Wohnout. Půl roku po debutu byl Marpo pozván na největší rap battle v historii českého rapu na Rap Fight Vol. 1 o 50 000,- Czk, který Marpo vyhrál společně s Tafrobem a zároveň porazil Mc's jako jsou Phat, Čistychov a nebo Gipsy. Proběhlo druhé kolo a Marpo se účastnil finále Whos The King FInal Rap Fight o 100 000,- Czk, kde Marpo s velkým předstihem zhruba o 150 hlasů zvítězil nad Tafrobem a Zverinou.

Zhruba 2 měsíce po finále Marpo vydal druhou desku "Marpokalypsa", kterou opět produkoval Gipsy a jeden track Outthere(NJ). Jako hosty si tentokrát Marpo pozval Outthere(NJ), Drift(NJ), Skandoe(CA) a Hard Targeta(FL) z Ameriky, Mc Wohnouta a Gipsyho z Čech a DZK ze Slovenska. Po vydání Marpokalypsy se skupina Charakter rozpadá a zůstává Marpo & Wohnout. Nyní Marpo plánuje Mixtape "Worldwide Radio" pouze s americkými hosty, společnou desku s Wohnoutem a vydání vlastního DVD Marpo - The Most Wanted.

Graffity

25. června 2007 v 14:52 | Romusska and Nicoolka |  Graffity

Horkýže slíže - video - R'n'b Soul

25. června 2007 v 13:44 | Romusska and Nicoolka |  Horkýže slíže
Novinka :-D

Horkýže slíže - video - Hovada

25. června 2007 v 13:39 | Romusska and Nicoolka |  Horkýže slíže
Další oblíbená xD

Horkýže slíže - video - L & G song

25. června 2007 v 13:38 | Romusska and Nicoolka |  Horkýže slíže
No a samozřejmě klasika :-*

Horkýže slíže - video - Mastal

25. června 2007 v 13:33 | Romusska and Nicoolka |  Horkýže slíže

Horkýže slíže - video - Brdoky

25. června 2007 v 13:30 | Romusska and Nicoolka |  Horkýže slíže
Tudle miluju ...